Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szabálysértés elismerése...

Szabálysértés elismerése visszavonható?

Figyelt kérdés
Vagy egy tulajdon elkövetett szabálysértési vádam. Amikor bevittek előállítani, enyhén ittas, de főleg zavart állapotban voltam, még sosem volt rendőrségi ügyem. Gyakorlatilag azt sem tudtam mit ismerek el, de aláírtam hogy elismerem a szabálysértést. Persze a nyilatkozatomban elmondtam hogy mi történt, hogy nem én vagyok a tettes. De nem tudom miért, aláírtam hogy elismerem. Most pedig újra zavartan állok az ügy előtt, mert egyértelműen nem ismerem el.
2011. szept. 22. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
ha aláírtad elismerted..innentől mind1...
2011. szept. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ez minden körülmény között igaz? úgy is ha arra hivatkozok hogy alkoholos befolyásoltság alatt álltam, és nem tudtam ésszerűen gondolkozni? Illetve valami hasonló.. :\
2011. szept. 22. 00:59
 3/5 anonim ***** válasza:

persze mehetsz perre,de nem sok sikerrel....


alkoholos befolyásoltság nem hiszem h megállja a helyét,mert csak akkor íratják alá veled ha "magadnál vagy"


így

2011. szept. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vallomás visszavonható. Aztán lesz, ami lesz.
2011. szept. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy tudom hogy visszavonható a vallomás. Kérdés csak hogy ebbe a beismerő vallomás is beletartozik-e.
2011. szept. 23. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!