Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi van ha eleg eros a gyanum...

Mi van ha eleg eros a gyanum ra, h valaki taskat, kabatot es mobilt lopott?

Figyelt kérdés

Hogyan talalhatnam meg a tulajdonosokat? Le tudom irni a kabatot, a taskat meg a mobil csengohangjat is hallottam a tipusat nem lattam...


Eleg eros a gyanum h lopott cuccok, elvegre ki maszkal 2 taskaval 2 kabattal bevasarlostaska nelkul a mai nap es kit csorgetnek eszeveszetten ugy h az illeto folyamatosan lenyomja...


Jah es elotte szetnyitotta a kabatot es azt mondta ra h nah ez jo lesz! a megalloban...


Nekem nagyon feltuno ez a viselkedes..:

Meg 2 taska?! Valami tuti nem stimmelt a novel.


A telefon 15 percen keresztul folyamatosqn csorgott es mindig kinyomta.


/ amikor en hagytam el a telomat azzal is ugyanez volt, csorgettem es mindig kinyomtak aztan gondolom kidobtak belole a kartyat/


Tudok tenni vmit az ugyben, ha kiderul lopott dolgok voltak az illetonel? Vagy a rendorseg fosik majd ezzel foglalkozni...


2011. okt. 19. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz névtelen bejelentést. Onnantól a rendőrség felelőssége. De csak akkor intézkedj, ha tényleg erős a gyanúd.
2011. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vond kérdőre. Irigyellek, bátor vagy!
2011. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem vonhatom csak lattam az illetot egyutt utaztunk 2 villamoson es a telefon idegesito csorgese miatt lett feltuno- eleinte hagyta hagy csorogjon.


Eloszor azt hitzem h azert nem veszi fel mert villamoson voltunk es rosszul lehet hallani a telefont a zaj miatt. De aztan atszallaskor a megalloban se vette fel es utama se.


Igazabol van rola fotom is... Ezt termeszetesen nem mondanam a rendoroknek mert meg engem hurcolnak meg mert engedely nelkul keszitettem.


Viszot ha valahova ki tidnam tenni a taska es a kabat kepet az jo lenne- hatha vki felismeri. Plusz ma megkeresem a telo csengohangjat youtubeon, nem volt vmi szokvanyos...

2011. okt. 19. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Jelentsd be a yardon, képpel együtt. Van rá némi esély, hogy a tulaj is bejelentette a lopást. Ne partizánkodj, így is eleget tettél/teszel!
2011. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jahj nem partizankodok en... Para mert sotetboru egyen volt.

Lehet majd egy nyilvanos geprol elkuldom a fotot a rendoroknek- es nem a sajat e-mailemrol hanem krealok egyet csak erre.


/elegem van mar ezekbol a lopasokbol, mar engem is annyiszor megroviditettek.../

2011. okt. 19. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ne e-mailen küldd el a képet, menj be a rendőrségre, vidd be pen drive-on, vagy cd-n, dvd-n, kinyomtatva, mind1. Mond nekik el a szituációt, hogy mi történt, készítettél róluk képet, és ha tudsz segíteni akkor átadnád, és információval is szolgálsz.

Nem kell félni semmitől, meglátod normálisak lesznek. Én is a testületnél vagyok, és nagyon örülök, ha tényleg olyanért hívnak ki, hogy valami gyanús, és szeretné ha megnéznénk. Nagyon sok ilyen rendes ember kellene, és nem olyan, aki pl. feltakarít betörés után, azután meg kérdőre von, hogy a Miami helyszínelők miért találják meg a haj dns-e alapján 10 perc alatt a betörőt.

Nem kell leállni senkivel vitatkozni, kérdőre vonni, azért vagyunk mi. A lehető legtöbbet kihoztad a szituációból. Híváslista, Imei szám alapján nagy valószínűséggel meg lehet az elkövető, főleg ha kép is van róla, feltéve ha bejelentették a lopást a rendőrségen.

2011. okt. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!