Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Műveltségi teszt! Mikre...

Műveltségi teszt! Mikre számíthatok? Esetleg vmi link ami segíteni h megírjam legalább 80%-ra?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék rendőr lenni, fizikailag meg felek, de fogalmam sincs h mire számíthatok műveltségin persze odavan írva h töri1,2,3,4 osztály+ állampolgári ismeretek de ez nagyon sok :S meg mennyi az esélye annak h pont azt olvasom át ami oda kell :S Mik azok a kérdések amit kb minden évben feltesznek?


Nagyon szépen köszi előre is


2011. nov. 9. 21:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bármi segítségnek nagyon örülnék :)
2011. nov. 9. 22:02
 2/17 Heckler ***** válasza:
26%
Ha ez nagyon sok, akkor legyél utcaseprő, oda kevesebb is elég.
2011. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Ne hülyéskedj már... elolvasom egy negyedikes töri könyvet meg egy társadalomismeret könyvet és kész.
2011. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
komolyan most mi bajod van ? Azért mert neked nincsenek céljaid vagy épp olyat csinálsz amit utálsz nem kell a másikat lehúzni, f.asz kivan az ilyen emberekből mint te vagy öcsém pontosan az ilyenek miatt tart ott Magyarország ahol tart!
2011. nov. 9. 22:13
 5/17 A kérdező kommentje:

elnézést egy kicsit felkaptam a vizet, szóval ha nem tudsz segíteni akkor nem értem minek írsz :/:/

És azt sem értem miért fáj segíteni :S

2011. nov. 9. 22:19
 6/17 Heckler ***** válasza:
34%
Segíteni? Mégis mit vársz, tanuljuk meg helyetted az anyagot? Ha még erre is képtelen vagy, mi lesz akkor, ha egy egész törvénykönyvet kell majd betanulj?
2011. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Ember, ha ez sok, akkor ne gondolkozz továbbtanulásban...
2011. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nem tudsz műveltséget szerezni néhány óra alatt... a műveltség kialakulása évek folyamata, és a változások sosem érnek véget... tanultál volna rendesen, érdekelt volna az anyag, akkor tudnád. Ha olvastál egyebet is különféle témákban, mint a tankönyvek, akkor nem kell félned.


Egyébként ajánlom, hogy egy kicsit nézz magadba. Semmi rossz válasz nem hangzott el, de ha te rendőrként így reagálsz, hát akkor nem sokáig leszel rendőr. Pl. megállítasz egy kissé ittas embert, aki valami hülyeséget beszól, majd félholtra vered emiatt, utána hiába szabadkozol, hogy elnézést, felment bennem a pumpa, a francot sem fogja érdekelni.


Ebben nem lehet segíteni. Olvasd el a négy törikönyvet, érdekeljen a téma, vegyél folyóiratokat visszamenőleg, olvasd el szakértők könyveit, véleményeit, stb. Így művelt(ebb) lehetsz. De ehhez nem elég pár nap, és nincs olyan, hogy na, én már teljesen művelt vagyok, innentől nem érdekel semmi...

2011. nov. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ezt olvasd el

van könyvajánló is

ami kell


[link]

2011. nov. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

nem kell azt olyan komolyan venni.pont ha rá izgulsz akkor fogod elcseszni.a lényeg hogy olvasgass.ne kapkodj!

pszihológusnál volt valami ?

2011. nov. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!