Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrtiszti főiskolát végezze...

Rendőrtiszti főiskolát végezzem el, vagy valami civil fősulit és utána átképzővel legyek tiszt?

Figyelt kérdés
rendőrszakközepem megvan már.
2009. máj. 10. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tiszti. Nekem sok ismerősöm, kolegám van, aki civilt végzett tiszthelyettesi után és az istenért sem küldik őket átképzőre, mert sajan ma már nem csak úgy van, hogy gondolsz egyet és mész. Szóval évek óta güriznek zászlósi rangban, kevesebb fizuért. Én is inkább tisztire pályázok.Ha van lehetőséged inkább oda menj.
2009. máj. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Inkább a civilt, mert aztán ha elmegy a hülyeségektőla kedved pl. 2 év után, akkor megcseszheted a rendőrtisztit a civil életben úgymond.
2009. máj. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a kedvem az tuti nemfog elmenni.

van bennem akarat, kitartás és hivatástudat. :)

2009. máj. 16. 11:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tisztit. melyik szakközepet végezted kolléga? :)
2009. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ment a mail. :D
2009. jún. 14. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
csak a tisztire menj... sajnos hiába van meg sokaknak a civil fősuli, nem küldik el átképzőre, sőt, nem egy olyat tudok, aki letette a rendőrtiszti fősulit levelezőn, de nem nevezték ki tisztnek... szóval még ilyen is lehet, de ha egyből a tisztiről jössz, tutira tisztként kezded :)
2009. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én levelezőn akarom elvégezni mindenképp.
2009. aug. 31. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!