Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Melyek azok a harcművészetek...

Melyek azok a harcművészetek vagy melyik az a harcművészet amit a rendőrség, honvédség és a TEK-ek előszeretettel alkalmaznak?

Figyelt kérdés
Azért szeretném tudni (főleg a TEK-es és a rendőrös érdekel) mert ha felvesznek rendőrnek megpróbálok jelentkezni a tek-hez és láttam h kérdeiz melyik harcművészetben milyen fokozaton vagyok.
2011. dec. 4. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
egyedicsincsáncsung
2011. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Baba! Ha felvesznek rendőrnek, akkor még minimum négy évet kell lejmolnod ahoz, hogy egyáltalán az előírt rendőri tapasztalatod meg legyen a TEK-hez. Ezen kívül kell egy rakat protekció és minimum legyen Triatlon nyertes állóképességed. Amúgy Krav-Magát oktatnak a rendőrségnél.
2011. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok vele h kell lenni 4 év tapasztalatnak meg a kemény pszichikai és orvosi vizsgálattal is. Csak érdekelt h milyen harcművészetet oktatnak. És köszönöm a válaszod!:D
2011. dec. 5. 08:08
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Jiu-Jitsu, Judo, Karate :) (Rendészeti SZKI)
2011. dec. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sz. Máté válasza:
71%
ju jitsu. ez a rendőrök és katonák,sőt kémek kűzdősportja
2011. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!