Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen levelet kaphattam a...

Milyen levelet kaphattam a rendőrségtől?

Figyelt kérdés

Ma hozta a postás, de nem voltam itthon, holnap tudom átvenni a postán. Annyi van a papírra írva hogy rendőrség.

Tényleg nem csináltam semmi rosszat, nem hajtottam gyorsan (tudom hogy azt egy másik megyei kapitányság küldi..), mi lehet a levélbe?

Kicsit megilyedtem..


2012. jan. 16. 17:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
nem folyik ellenem szabálysértés, viszont a cégem kapott egy gyorshajtás bírságot 1 hónapja, fellebbeztem. De ez a levél egy másik kerületi kapitányságtól jött..
2012. jan. 16. 17:35
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyrészt lehet, hogy mégis a kocsi miatt kaptad, mert esetleg rossz rendszámot olvastak le (nálunk volt, hogy a rendszám a mienk lett volna, de bizonyithatóan nem a mi autónk volt - másik tipus), lehet, hogy valami ügyben tanuként keresnek, stb.
2012. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

a képen jól látható hogy az én rendszámom, autóm az, így ezt kizárnám.

tanuként? nem tanuskodtam sose asszem..

teljesen beparáztam, pedig tényleg nem volt sose komoly összetűzésem a rendőrséggel

2012. jan. 16. 17:44
 4/13 anonim ***** válasza:
lehet ,hogy te törted össze az autómat a parkolóba és le írták a rendszámodat! ne parázz ez csak egy lehetőség volt!
2012. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem-nem, mert akkor az enyém is össze lenne törve :-) :-)
2012. jan. 16. 18:33
 6/13 anonim ***** válasza:

lehet akár egy tilosban parkolás is és kaptál egy értesítést, közúti közlekedés szabályainak kisebb fokú megszegéséről.

Hívhattak tanúskodni bármiből kifolyólag

a kocsival kapcsolatban is kaphattál egy határozatot, ha fellebbeztél akkor meg pláne!

2012. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"tanuként? nem tanuskodtam sose asszem.. "


Attól, hogy eddig nem tanuskodtál, még lehet, hogy most behivnak, mert valaki látott téged, és feltételezi, hogy az ott történtekröl tudsz valami. (Pl. szórakozóhelyen, stb)

2012. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na mi volt a levélben ? Publikus?
2012. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mit írtak - ha szabad tudni? Remélem, nincs baj!
2012. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem voltam azóta a postán, nem hoztam el a levelet :-)
2012. jan. 18. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!