Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Kar. Bűnügyi nyomozó szakára mennyi pont kell? Most alakult az egyetem szóval nincsenek pontok sehol.

Figyelt kérdés
Nehéz annyi pontot elérni?
2012. jan. 17. 18:08
1 2
 11/16 Kicsirizsella válasza:
Sziasztok! Bocsánat hogy ide írok, csak láttam hogy többen írtatok ide, így megkérdezném itt. Mit csinál a pénzügynyomozó, illetve a vám- és jövedékigazgató?
2012. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
A pénzügyi nyomozó a pénzügyi bűncselekményeket deríti fel, összegyűjti a bizonyítékokat, kihallgatja a tanúkat és a terheltet, majd miután megalapozott gyanút állapít meg a terhelttel szemben, vádemelési javaslatot nyújt be az ügyésznek, aki vagy vádat emel, vagy visszadobja a pénzügyi nyomozóknak a nyomozás folytatására, vagy elveti az ügyet, ha megállapítja, hogy nem történt bűncselekmény, a NAV egyik embere.
2012. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%
A vám- és jövedékigazgató is a NAV egyik embere, de azt nem tudom pontosan, hogy mit csinál. Nagyjából tudom, de nem szeretnék butaságot mondani.
2012. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Kicsirizsella válasza:
Rendben van, köszönöm az információkat. :)
2012. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
amúgy 402 pont kellett 2011-ben
2012. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
És a fizikai alkalmasságin kapott pontok beleszámítanak a felvételi pontokba?
2012. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!