Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Férfiként hosszú haj viselését...

Férfiként hosszú haj viselését megengedik a rendőrségnél?

Figyelt kérdés

Amiről neten utánaolvasással megtudtam csak annyi hogy ne takarja a ruházaton a rendfokozati jelölést. De ettől még pl egy derékig érő hajú férfi lehet rendőr?

habár a tippem az hogy nem mert soha életemben nem láttam hosszú hajú rendőrt.


2012. jan. 28. 21:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem lehet hosszú haj, haverom rendőr és azt mondta hogy nyak felé fokozatosan teljesen rövidnek kell lennie.
2012. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez olyan hogy láttál már hosszú hajú katonát? (kopaszt) Na azt hiszem meg is van a kérdésre a válasz!
2012. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Persze. És járőrözhetsz tangában is fülbevalóval. Hahahaha...
2012. jan. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Nyomózóként lehet akármilyen hajad, láttam már copfos nyomozót, asszem a Doszpottal volt együtt, csak ő a bevetésiekkel ment mindig (nem jut eszembe a neve, de ha beugrik, szólok :D).
2012. jan. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Editte ***** válasza:

Hali:)

A jelentkezéskor és az iskola elvégzéséig biztosan nem:) Később, ha olyan helyre kerülsz, ahol valamiért jó, ha hosszú a hajad, akkor lehet:) Általában nem az egyenruhásokra gondolok:)

2012. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Alfred Stokes ***** válasza:

Hogyne lehetne hosszú a hajad, legalább akkora mint a Kiss Ernőjé!

Aztán majd neked is lehet alteregód! Egy idő után meg oda vizelhetsz a rendőr palota oldalába is...:)

2012. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 mustafa33 ***** válasza:
Nem. Nem tudom a szabályzat szerint lehet e, de praktikusan tudod miért vágják le a harcikutya fülét farkát? No ugyan azért hátrányban lennél hoszú hajjal. MI a neve a női bunyónak? -ereszdelahajamat. Ezért.
2012. jan. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Akit én ismerek, neki 5 centis haja volt, de levágatták vele.
2012. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nyomozóból én is láttam már sok hosszú hajút.
2012. febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Nem. Nem tudom a szabályzat szerint lehet e, de praktikusan tudod miért vágják le a harcikutya fülét farkát? No ugyan azért hátrányban lennél hoszú hajjal. MI a neve a női bunyónak? -ereszdelahajamat. Ezért."



A nőknek is le lehetne vágni ennyi erővel a hajukat. Vagy csak a férfiaknál vannak ilyen praktikus okok, hogy zavarja őket akció közben mondjuk? Gondolom a nőket nem zavarja. Érdekességként említeném meg, hogy a szamurájoknak fél méteres hajuk volt, mégis tudtak csatában egyszerre vívni, lőni meg bunyózni. És az egy olyan kor volt, hogy csatában volt, hogy 20-an támadtak rád. Mégse zavart be a hosszú haj? :)) És mi van azzal ha valakinek férfi létére a hosszú haj áll jól?

2014. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!