Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Más is velem örül, hogy...

Más is velem örül, hogy Dautsch Tamás Csongrád megye díszpolgára lesz?

Figyelt kérdés
Szerintem megérdemli sokat tett a megye érdekében, már azzal is megtisztelt minket, hogy Hódmezővásárhelyre állandó lakosként bejelentkezett.
2012. febr. 3. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Légy szíves sorold fel mit tett a megye érdekében hagy örüljek én is !
2012. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ekőő - igaz, hogy Pol Pot megyének is neveznek benneteket. Ez rátok nézve nem hízelgő.
2012. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Veszekszik Lázár Janival. Eljött Szegedre a muzeumba egy ünnepségre bájvigyorogni. Elszerette Lázár korábbi irodavetetőjét, akit már dobott. Hirtelen ennyi jócselekedete jutott eszembe.
2012. febr. 3. 11:57
 4/10 anonim ***** válasza:

"Szerintem megérdemli sokat tett a megye érdekében, már azzal is megtisztelt minket, hogy Hódmezővásárhelyre állandó lakosként bejelentkezett."


Ez volt a maximum amit a megyében tett, ezt is egy barátnő miatt,-aki a polgármester kabinetirodáján dolgozott-, de már ennek a kapcsolatnak is vége!


A korábbi megyei díszpolgárok leértékelése!

2012. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mint sátoroscigány mindenfelé megfordul hála Istennek. Kell egy kis vérfrissítés.
2012. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem vicc? Azért ez már durva, megcsúfolja a többi díszpolgárt is, akik még egy jobb korban netán a valós érdemeikért kapták ezt a címet.
2012. febr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, amugy sem kedvelem a Dautsch Fhürt szájkarate bajnokot.
2012. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megyéknek mióta van díszpolgára?Városoknak szokott lenni.

Pl Sztálin 2004-ig Budapest díszpolgára volt.

Dehogy pártolom én Dajcsot. Szerintem annyit se érdemel ,hogy ismerjük és szóba hozzuk a nevét.De ekkora ökörséget ,hogy "megyei díszpolgár" mégse kéne kitalálni.

:D

2012. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez szerintem biztos jele a FIDESZ bukásának. Amikor egy diktatúra ennyire elszakad a valóságtól, ennyire nincs ízlése, és ennyire bármit meg mer csinálni, na az szokott nagyon gyorsan lelepleződni és összeomlani. Mert erőlködhetek én itt bármennyit a gyk-án, hogy megmagyarázzam, miért ciki a jogállam és a jogbiztonság szétverése, ez RTL-en szocializálódott tömegeknek ez túl elvont. Azt viszont mindenki megérti, hogy Schmitt Pál csalt a doktori értekezésével, vagy hogy egy ilyen Deutsch-féle trágár pöchöt felmagasztalnak.
2012. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ne bántátok már szegényt, így is önbizalomhiányban szenved(:
2012. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!