Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek? (xenon)

Hersze kérdése:

Mi a véleményetek? (xenon)

Figyelt kérdés

Gondoltam megkérdezlek titeket, volt e valakinek ilyen gondja mielőtt bemegyek érdeklődni a rendőrségre.

Helyzet: páromtól elvették több mint 1 hete a forgalmiját (xenon) kapott egy papírt a helyszínen, hogy 5 napon (nem munkanap) belül kiküldik, hogy mi a helyzet. Olvastam több helyen is, hogy általában 20 000Ft körüli bírság +műszaki vagy szigorított műszaki.

Kérdés: ha a papíron az szerepel, hogy 5 napon (nem munkanap) belül kiküldik, akkor miért ülnek rajta? Ez ránk nézve jelenthet valami enyhítést, ha bemegyek szólni, hogy nem az van a papíron hogy 2 hét. Arra is gondoltam, hogy ha kell megkeresem az illetékes rendőrt, hogy intézkedett e vagy csak elrakta a forgalmit és ül rajta. A papíron az aláírás és rang helyén van egy dőlt L és egy fektetett O betű egybe. Az náluk a rangot is jelöli vagy ennyi erővel egy X-et is tehetett volna oda?:)

Köszi a válaszokat:D


2012. febr. 17. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
És mi a gond a Xenonnal?
2012. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
konkrétan az a problémájuk a rendőröknek,hogy egy 3as golfba nem lehetne gyárilag xenon és ezért mindjárt el is vették a forgalmit.pont ment volna dolgozni párom,ugyhogy nagyon jókor találták meg.
2012. febr. 17. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Én láttam tegnap egy 7 éves Opel Astrában xenon fényszórót. Szerintem ez sima sápolás volt, nem a fényszóróval van a baj, hanem a biztosurakkal.....
2012. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát mi is arra tippeltünk, hogy a rendőrök marhára szeretnek minket:)az a legjobb hogy mi vagyunk a 3. tulajok.első 2 tulaj is ismerősünk és náluk is már xenon volt a kocsiban kb már 10 éve van benne.
2012. febr. 17. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!