Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehetek-e még rendőr?

Lehetek-e még rendőr?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, vámosnak tanultam, az elmúlt 10 évben anyuka voltam. Mindig is szerettem volna rendőr lenni! Továbbá az is érdekelne: van-e Szegeden felnőttképzés, milyen és mikor van a felvételi, mennyire biztos utána a munkaállományba helyezés, illetve meg tudom-e választani várost. Előre köszönök minden választ!

2012. febr. 24. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ennyi idősen még simán lehetsz. A gond azzal van, hogy nem feltétlenül oda osztanak be ahova te szeretnéd, ez pedig a gyerek miatt kínos tud lenni...
2012. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, hát igen, minnél közelebb volna a legjobb!
2012. febr. 24. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Ennyi idősen már nehezen lehetsz, maximum járőr vagy egyéb közlekedésinél dolgozó rendőr lehetsz. Amennyire én tudom a rendőrségi fősulin a maximum életkor 25 év a felett már nem nagyon vesznek fel.
2012. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 32, vagy 35 a korhatár. Biztos van felnőttképzés, ami 2 éves, és addig nincs fizetés, én így tudom...:(
2012. febr. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szolgálati viszonyt az kezdheti meg, aki 18. életévét betöltötte, de még nem múlt el 37. Tehát ha 2 éves a rendészeti szakközép, akkor 35 év a felső korhatár(amennyiben nem kerül hamarabb kinevezésre próbaidős állományban)

Szegedi Rendészeti Szakközépbe a kora miatt felveszik :) Igen, biztos munkahely, de azt tényleg komolyan gondolják, hogy ott kell szolgálatot teljesítenie, ahová kinevezik :S:S

2012. febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha az iskola elvégzése után nem oda helyeznek ahova szeretnél menni akkor majd kérsz áthelyezést, de a fél évet általában kivárják, ha rendes a kapitány akkor nem fog fél évig visszatartani
2012. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a kérdező leírná, hogyan alakult?
2015. máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!