Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök, börtönőrök teszene...

A rendőrök, börtönőrök teszenek különbséget bilincseléskor nem, kor, szimpátia alapján?

Figyelt kérdés
Például egy csinos lányra nem szorítják rá annyira, mint egy nagydarab, kigyúrt állatra, vagy egy nőt csak előre bilincselnek, vagy kényelmesebb bilincset használnak nőkön?
2012. márc. 10. 07:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Gondolom jogilag nincs különbség, de emberség csak van.
2012. márc. 10. 07:18
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. márc. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

"vagy kényelmesebb bilincset használnak nőkön"


Jahh, a te kedvedért majd az őrmester leszalaszt egy tizedest a bilincs szaküzletbe, kényelmes bilincsért. xD

2012. márc. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor engem szabálysértési őrizetbe vettek (mint a bíróság utólag kiderítette jogtalanul, de én nem problémáztam ezen) a rendőr megkérdezte, hogy fenn áll-e a valószínűsége, hogy szökni akarok és lóbálta előttem a bilincset. Miután azt mondtam neki, hogy nem, eltette azt.
2012. márc. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt a bilincset használják. Egyébként a kevésbé agresszív emberekre köztük a nőkre is csak gyengén teszik rá úgy hogy ne tudjon kibújni belőle. Börtönökbe ha jól tudom mindenkinek előre bilincselik a kezét. Tudtommal csak letartoztatásnál van hátrabilincselés amikor elkapják az utcán az illetőt, és minél agresszívabb annál szorosabb lesz állítólag.
2012. márc. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

OFF


"Jahh, a te kedvedért majd az őrmester leszalaszt egy tizedest a bilincs szaküzletbe, kényelmes bilincsért. xD

"


[link]



ON

2012. márc. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Épp ilyet nem használnak. :)
2012. márc. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van különbség valódi bilincs és valódi bilincs között. A zsanéros bilincsek sokkal kényelmetlenebbek, mint a láncosok vagy azok, amiknek a két "karperec" részét egy nagyobbacska karika köti össze. Zsanérosban alig lehet mozogni, főleg ha rászorítják.
2012. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ZETAS ***** válasza:
Kérdezd Geréb Ágnest és a húsig felsebesedd kezét :D (később olyan lazán tették rá, hogy a TV-ben úgy tűnt, hogy ha leengedné a kezét lesne róla)
2012. márc. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előre kellett tennem a kezem,úgy bilincseltek meg,és úgy hogy ne nagyon szorítson.Igazából ezt formaságból csinálták,látták hogy nem elvetemült bűnöző vagyok:)Ahogy beértünk,le is vették.(N)
2012. márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!