Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha be van fizetve, miért...

Ha be van fizetve, miért vonják be a forgalmit?

Figyelt kérdés
soha nem volt gondunk az autós dolgainkkal, de jött egy levél, hogy bevonják a forgalmimat mert nem lett befizetve a biztosítás. Most ezzel mit tegyek, hogy kell vissza szereznem a forgalmi engedélyt?

2012. márc. 13. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Egyszerű,kifizeted és nem vonják be!Ha kifizeted,tárgytalan az eset!
2012. márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

de be van fizetve ez a lényeg :)

ezt az egyet kihagytam bocsi igazad van :)

minden rendben van folyamatosan idöben van fizetve minden és kaptam ezt a levelet rá...ezért vagyok meglepödve

2012. márc. 13. 10:50
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

ne égesd itt magad ilyennel,hogy be van fizetve,azt mégis bevonják,

nem hü*ék írták neked azt a levelet,

2012. márc. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem égetem magam -.-

lehetnél egy kicsit segítőkészebb is!


ha azt mondom hogy be van fizetve akkor be van, én sem vagyok hülye hogy égessem magam, valószínűleg nem is írnék ide ilyen kérdést, ha kamu lenne, nem?

2012. márc. 13. 11:06
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Baleseti adó?
2012. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
annyit irtak hogy a kötelezö biztositás befizetése elmaradt vagy valami ilyesmi
2012. márc. 13. 11:10
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Az első vagyok!Akkor meg a befizetési bizonylatot vidd el bemutatni az illetékes hivatalhoz,ha bemutatod,hogy rendezve van,nem vonják be!Van olyan,hogy még nem érkezik meg a befizetés hozzájuk és ezért küldték azt a levelet,szóval elkerülték egymást!Nincs gond ezzel,csak lesz egy utad a levélben szereplő szervhez!
2012. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!


köszi szerintem ez lesz a leghelyesebb

soha nem volt gondom a hatósággal, hál istennek, de most ez valahogy szíven ütött, és akkor még nekem kell utána járnom? annyira mondjuk hogy kerülhették el egymást a papírok nem tudom...

mindegy intézkedem, és köszi

2012. márc. 13. 11:17
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Én az elkerülést arra írtam,hogy egy napon lett neked fel adva a levél,mint ahogy befizetted!
2012. márc. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
értem köszönöm
2012. márc. 13. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!