Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Volt egy lopás 2000 forintot...

Volt egy lopás 2000 forintot vittek el kollógiumbol, a srác kihívta a rendőröket kijöttek kihalgatták őket. A tárcájárol elvileg vettek újlenyomatot belülröl de mielött bevitték 3man megfogték belülröl is a tárcát, ők rajta lessznek?

Figyelt kérdés
Kilehet mutatni mint a hármat és hogy a régi újlenyomat is benne marad?Milyen büntetés jár ezért?
2012. máj. 23. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

ennyi infóból nehéz megmondani a tutit de szerintem itt a lopás minősített esete forog fenn.itt nem kisebbíti a dolog súlyosságát hogy 2000forintról van csak szó mert úgymond ha közösen használt helységből lopunk valamít az súlyosbítópl ha megiszod a közös hűtűből a társad fél literes coláját bizony akkor is jönnek a rendőrök.kollégiumi esetben nem lehet bagatelizállni az érték nagyságából kifolyólag.

ráadásul itt tárcáról van szó ami esetben megállja a helyét a nagyértékű lopás kísérlete is(végtére is az elkövető nem tudhatta mennyi lóvé van benne pontosan).pl ha a zsebtolvaj az üres zsebedbe nyúl akkor is bűncselekményt valósít meg.


hogy mi jár ezért az még számos körülménytől függ de szerintem nagyobb bünti lesz annál mint amit az elkövető remél

2012. máj. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Remélem, rajta vesztesz, Te balfék, és megtanulod egy életre, hogy nem lopsz másoktól, Te nyomorék!
2012. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ZETAS ***** válasza:

2000 Ft, vagy 2000€?

Sztem elírtál valamit :)

2012. máj. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!