Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 30 éves vagyok és szeretnék...

30 éves vagyok és szeretnék Rendőr lenni! Mi az útja/módja neki? Előtte 7 évig katona voltam (szerződéses) de most máshol dolgozom!

Figyelt kérdés
Rendőr.Katona

2012. máj. 23. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az ország területén 3 rendőriskola működik:


- Miskolc

- Szeged

- Budapest + az ottani RTF (főiskola)


Novemberben megjelnik a felvételi egységcsomag, amit le tudsz tölteni a www.police.hu, vagy www.mrszki.hu oldalakról, esetleg személyesen kikérhető rendőrkapitányságokon. Ez kitöltöd, majd február 15-ig beküldöd.


Április körül behívnak fizikaira + műveltségire. Ott szerzel egy pontot. Közben megszületik egy előzetes ponthatár. Ha azt elérted, küldenek egészségügyre, pszichológiára a lakóhely szerint illetékes kapitányságra.


Mindjárt linkelem az oldalt a pontos infókkal.


Én idén csináltam végig, pontosabban még folyamatban van.


23/N

2012. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

punisher555


Ezzel a névvel máris kétségek merülnek fel a pszichikai alkalmasságodat illetően...:D

2012. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Parancsolj, itt van a Miskolci Rendészeti Szakközépiskola felvételi tájékoztatója. A különböző linkeket megnyitva információt kapsz arról, mit kell csatolni a jelentkezésedhez, mik a feltételek, és mi a fizikai követelmény.


Ott 4 elemet a 6-ból választanod kell, ami neked tetsző, ehhez jön a kötelező 2 km.


Íme a link:


[link]


Ha bármi kérdésed van, írj privátot!


Szép napot!


23/N

2012. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
+Adyliget.
2012. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 iskola van. körmendet kihagytad
2012. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!