Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy lehet valaki a Nemzeti...

Hogy lehet valaki a Nemzeti Nyomozó Iroda kommandósa?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

úgy hogy rendőrnek megy, aztán a kiemelkedő erőnléte és tudása miatt átvehetik. csak "úgy" sehogy.

épp ma volt egy testőr, TEK-es az atv-n. (tek majdnem az mint az NNI)

2012. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azaz mindkettő a rendőrség alá tartozik.
2012. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de soha nincs "meghirdetve" a rendőrségi honlapokon, hogy az NNI-hez lehet jelentkezni elfogónak. Akkor most ez, hogy működik, időpontot kell kérni a parancsnoktól és vele beszélni?
2012. jún. 1. 12:23
 4/7 anonim ***** válasza:

az előbb írta meg a korábbi válaszoló.

utcáról nem mehetsz rögtön oda.zsarunak kell menned és ha te vagy ott az elitcop akkor megtiszteltetésképp lehetőséget kapsz hogy átkerülj a legkeményebbek közé

2012. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

..ja már értem mit nem értettél

ez házon belül működik.nem hirdetgetik hanem ők választják ki.vagy a parancsnok javasol(fölösleges is lenne mert úgyismindenki jelentkezne

2012. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Editte ***** válasza:

Hali:)

Első válaszoló: Ő nem egy TEK-es testőr, hanem a Főigazgató. Nagyon korrekt, értelmes, rendkívül figyelemre méltó riportot láthattunk. A riporternő (tőle szokatlan módon) visszatükrözte az őszinte válaszokat.

Amúgy köszi, hogy leírtad, nem láttam, így tudtam megnézni a NET-en.


A 4-es, 5-ös válaszoló mindent elmondott a kérdéssel kapcsolatban.:)

2012. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell parancsnoki javaslat, elég egy egyszerű áthelyezési kérelem, amit vagy elfogadnak, vagy elutasítanak. Nekem ment már át kollégám az NNI-hez így, igaz nem a bevetésiekhez, de átvették. Annyira nem elit az NNI, hogy hasra kéne esni tőlük.
2012. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!