Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon milyen kommandó...

Magyarországon milyen kommandós szervezetek vannak, és milyen feladatokat látnak el?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
TEK (TerrorElhárító Központ) - Terrorelhárítás (csak illegális terrort hárítanak el!)
2012. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

MSZNK - Magyar Szuper Ninja Kommandó

Titkos behatolások, pesti parkour, hackerek elintézése online és védelmi pénzek szedése a határmenti büfésektől.

2012. jún. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A TEK-ot én is ismerem, engem inkább az azon kívüli szervek érdekelnének.


Utolsónak:Ez nem volt valami nagy poén :)

2012. jún. 19. 07:19
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A Rendőrségen belül szinte minden Megye Rendőr Főkapitányságnak van bevetés osztálya. Utolsó hozzászóló: Ez csak néhány csoport a sok közül.

A TEK-et sokan ismerik, mivel mondhatni a médiának dolgozik. Azonban a mocskos melót nem ők végzik.

2012. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha megkérdeztem kik végzik a mocskos melòt?
2012. jún. 19. 19:11
 7/8 anonim válasza:
A mocskos melót a megyei bevetési osztályok végzik, mondhatni a TEK-en kívül mindegyik. A TEK csak a hírértékű eseteknél avatkozik be.
2012. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megyei bevetési egységekben is tiszthelyettesek vannak? Mennyi szolgálati idő kell hogy lehessen jelentkezni?
2012. jún. 23. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!