Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan csatlakozhatok a...

Hogyan csatlakozhatok a Személy és Vagyonőrséghez?

Figyelt kérdés

Milyen iskolát kell leraknom?

Ha nem voltam sorkatona attól még lehetek Vagyonőr?



2012. jún. 24. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sem voltam sorkatona, pedig vagyonőr vagyok én is.

Előbb azt ajánlom, hogy keress valakit az ismerőseid közül olyanokat, aki már végzi ezt a tevékenységet.

De nehogy azt hidd, hogy olyan jó ez, bár ha bírod a hosszútávú ébrenlétet, akkor semmi gond. Ellenőriznek rendesen, ezért ezt is figyelembe kell venni.

De előbb azt kell eldöntened, hogy hol szeretnél lenni elsősorban. Az építkezéseken csak akkor, ha NEM vagy allergiás és bírod a füstöt (cigarettázást).

Objektum őrzésnek, van amikor áruházi munkát adnak. Nos, ott, sokat kell állni, illetve szemfülesnek is lenned kell.

Irodaház - ez jó, csak sokat kell ott írni, illetve jó beszélődnek kell lenned. Arra is készülj fel, hogy a parkolóházba tesznek be inkább.

De van olyan is, hogy a helyi cégek recepciósa. Azok a cégek belső dolgozóiból kerülnek ki, vagy ha jó ismerőse vagy valakinek (irodában természetesen).

Egyenlőre ennyit.

Vagyis konkrétan írd meg, mire gondolsz.

De OKJ-s képzés az kell, meg a hozzávaló 'procedúra' (ami pénzbe kerül): [link]

2012. jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lesz a világ legegyszerűbb dolga.Itt nálunk van a legtöbb biztonsági őr.Tudtommal ez az a "szakma"amihez erkölcsin kívül semmi nem kell.
2012. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűnek tűnik és a munkavégzés szempontjából általában az is, de nem zökkenőmentes. Tudnod kell bánni az emberekkel, felelősséget kell vállalnod a vagyontárgyakért, kezelned kell a problémás helyzeteket. Ez az a terület ahol bármi előfordulhat a tűzesettől kezdve a balesetig, a részeg dolgozóig, a narkósig aki megtámad... Tehát ne törődj azokkal akik lenézően beszélnek a vagyonőrökről ők azok akik semmit se tudnak a szakmáról.
2013. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!