Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Év végén, ki iratkoztam az...

Év végén, ki iratkoztam az iskolából, hogy át mennyek egy másikba, "sikerült" is, azt mondta a titkár, hogy ki lettem húzva, viszlát. Másik iskolába beadtam a papírt, hogy kihúztak, felis vettek. Többi lent.!?

Figyelt kérdés

Szóval kiiratkoztam, felvettek. Ez nyár elején volt. Ma arra keltem, hogy hív a nő, az iskolábol, ahova menni szeretnék, hogy van-e oktatási azonosítóm, mondtam neki, hogy mint nyár elején is mondta, nincsen. Számom megvolt a kártyárol, akkor elfogadták, és mondta a nő, hogy a másik iskolámbol, mégse lettem kihúzva, és ez miatt, lehet, hogy nemfognak átvenni. Ő se érti, hogy mi történt ott...


Érdekelne, hogy ez miatt lehetne valamilyen pert indítani, merthogy ezen mullik a jövöm!? Minek mondják azt az ember fiának, hogy kilettem húzva, holott nem...


2012. aug. 23. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges pert indítani, inkább nézz utána, hol akadt el az infó, mert szerintem kihúztak, csak ez nem jutott tovább.


Amúgy megkérdezhetem, milyen iskola ez? Szakközép, általános?

2012. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szakközép, igen. Mondta a Nő, hogy próbálkozni fog, hogy biztos valami félre értés, de mondta, hogy számíthatok a legroszabbra is. 18elmultam már.
2012. aug. 23. 09:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérj tőle egy igazolást, hogy már nem vagy abba az iskolába beiratkozva, rajta minden szükséges adattal. Ezzel elvileg mehetsz az újba beiratkozni.
2012. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kaptam már levelet is, hogy kilettem húzva, de a Nő mondta, hogy a rendszerbe benne vagyok. És mondta, hogy onnan kell legfőképp eltünnöm. Nemértem ezt, de már idegbajt kapok, bemenni befogok, csak félek, hogy ott ordibálás lesz..
2012. aug. 23. 09:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az új helyen kell egy befogadó nyilatkozat, és azzal kell menni a régi helyre. A régi iskolában nem kértek ilyet? (Gondolom ingyenesen tanulnál nappalisként.)
2012. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem az új helyen kell egy befogadó nyilatkozat"

Mármint ott kell adjanak egy ilyet neked.

2012. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, minden meg volt, kiiratkoztam rendesen, aláírtam a papírt, minden, erre valamilyen elektronikus izéből, basznak kihuzni :\
2012. aug. 23. 09:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy butaságot írok, de próbáld meg a Központi Adatnyilvántartó oktatási központját.

[link]


Vagy ha nem ők, akkor meg kéne tudni, hol tartják nyilván ezeket az adatokat.

2012. aug. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nemvolt ott az iskola
2012. aug. 23. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!