Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy lehet rács mögé juttatni?...

Barbi5110 kérdése:

Hogy lehet rács mögé juttatni? A kislány szülei félnek a következményektől.

Figyelt kérdés

Pedofília , hatóság félrevezetése, rágalmazás.

Van egy pedofil gyerek 32 éves , 3 évet már ült érte... és még mindíg csinálja 5-10 éves kislányokat molesztál. van egy ismim annak a kislányával is kikezdett... ma a lány átjön, elmondja még egyszer én felveszem mikrofonnal..... legyen nyoma... azzal be a rendőrségre...Utána hogy tovább??? Beviszem pendrin a hangfelvételt és azt mondom hogy a lány szülei küldik de anonim mert félnek a következményektől. Azt mondta a vallomásban régebben hogy a kislány az unoka huga, pedig senkije...!!!hatóság félrevezetése !! A kislány anyukáját 2 napja ismertem meg.. ma mondtam el neki a dolgokat amit a kislánya mondott.. ő nem tudott róla... kislány nem merte elmondani neki.. A pedofil pluszban MINDENKIRŐL MINDENT KITALÁL ÉS ELKEZDI HÍRESZTELNI.... !!!SÚLYOS RÁGALMAZÁSOK, BECSÜLET SÉRTÉS!! A KISLÁNYT MEG MEGFENYEGETTE HOGY AZT KELI MONDANI.. HOGY Ő AZ UNOKA HÚGA.... MIT ÉS HOGY TOVÁBB ? KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!!



2012. szept. 9. 05:21
 1/9 anonim válasza:
Pontosan mitől félnek a szülők?a pedofil bosszújától?ha elkapják,még a tökét is megdolgozzák a rendőrök az ilyennek,esze ágába se lesz bosszút álni.ezzel azt akarom mondani,fel kell jelenti,nem kell szórakozni.egy jó bizonyítékkal be a rendőrségre és kész.majd megmutatják neki odabent mire való a f.sza.......
2012. szept. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen a a pedofil bosszújától !!Nem akarják a kislányt még jobban kínozni ill. hogy meghurcolják . Ki van már így is ... nagyon zárkózott lett .
2012. szept. 9. 06:34
 3/9 A kérdező kommentje:
egy jó bizonyítékkal .... elég lesz szerinted a vallomás felvétele a kislánynak ?? Más ötletem nincs ! :(
2012. szept. 9. 06:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy rendőr.

A kislány vallomástételre csak a szüleivel mehet, és egy felkészített gyerekekre specializálódott pszichológus és/vagy rendőr fogja meghallgatni. A kislány közben természetesen játszhat, nem fog benne mély nyomot hagyni.

Ennek a féregnek meg biztosan "el fogják magyarázni a kollégák", hogy mi lenne a gond, a böriben meg feltolják a seprűnyelet, ott szeretik a pedofilokat.

Nem kell félni a haragjától, ezek beteg emberek, nem szoktak agresszívvá válni.

2012. szept. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
de ki ez a gyerek?egy teljesen idegen?nem akarok otleteket adni,de egy sotet utcaban,konnyen torik a kez meg a lab.esetleg par db nehezfiu ha csak raijeszt,nem is kell bantani.gondolj bele hogy megfogja 2 3 db ketajtos szekreny egy sotet utcaban es azt mondjak neki,ha meg egyszer meglatunk a kislany kozeleben,akkor nem csak beszelgetni fogunk.osszefosna magat,tobbet a kozelebe se menne.
2012. szept. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a szülőket. Nekem van egy kislányom. Ha ilyen történne, kitépném az illető belét is, és magasról tennék a következményekre (és én nő vagyok). A minimum, hogy elveretném, mint a lovat. Nincs annak a gyereknek apja, aki elkapná a sz.arjankó tökét?
2012. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

"Nem igazán értem a szülőket. Nekem van egy kislányom. Ha ilyen történne, kitépném az illető belét is, és magasról tennék a következményekre (és én nő vagyok). A minimum, hogy elveretném, mint a lovat. Nincs annak a gyereknek apja, aki elkapná a sz.arjankó tökét?"

Az én anyám eltitkolta apám elől ezeket a dolgokat,merthogy agyonverné őket.A négy pedofil meg él boldogan a nagyvilágban...

2012. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Beszélgess el a szülőkkel.Mond el nekik,hogy ha ezt nem lépik meg más kislányok gyermekkora is az ő lelkükön fog száradni.
2012. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rács mögött van már ez az illető?
2013. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!