Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lányoknál milyen elvárások,...

Lányoknál milyen elvárások, alkalmassági vizsgálatok vannak a rendőr felvételinél?

Figyelt kérdés
bocsi ha kicsit furcsán tettem fel a kérdést. köszi a válaszokat :)
2012. szept. 11. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Ugyan az mint a férfiaknál, csak nálatok a nőgyógyászati szűréssel kibővül.

Az elvárások is ugyan azok. Nem akarok a hölgyek ellen beszélni, én még a 2 éves szakközépiskolát végeztem, a hölgyek 80%-a alkalmatlan fizikálisan az iskola elvégzéséhez, illetve a kinti szolgálatra.

Volt olyan lány, aki nem tudta elvégezni a töltőfogást a pisztolyon... Én meg akár meg is hallhatnék mellette az utcán.

Hosszú körmökkel, nagyon hosszú hajjal, és telepakolt ékszerekkel ne jelenj meg. Ezeket utálják.

2012. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Ugyan az mint a férfiaknál, csak nálatok a nőgyógyászati szűréssel kibővül."


Jó, hát végülis nevezhetjük így is. Én is ugyanezt írtam, csak részletesebben.

2012. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak legyen szőke,ennyi
2012. szept. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pontosan arra a maradék 20%-ra lenne szükség a nőknél bizonyos helyzetekben.

Egyébként a felvételi követelmény ugyanaz, csak a nőkre más teljesítménymutatók jellemzőek. (kivéve TEK)

2012. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Melyik suliba jársz, ahol átengedik azt a lányt, aki egy töltőfogást nem tud véghezvinni? Akkor a gépfegyver már nagyon feladja neki a leckét.


Nálunk annó, ezért minimum bukta járt lőkiképzésből félévkor, de hogy záró vizsgán nem engedték át az fix. Aki ilyent kienged utcára, azt azzal a személlyel küldeném járőrözni.


Kérdező az egész követelményt megtalálod szinte az összes suli honlapján.

2012. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már nem járok, mert rég elvégeztem. Szakasztársam volt, Szegeden. Átengedték...
2012. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pffff..........

No comment :(


Utolsó előtti voltam

2012. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Hát látszik a rendészetik színvonala , hogy lányokat felvesznek rendőrnek. Totálisan alkalmatlanok. Én is jártam rendészetibe de ami ott folyik?! megsúgom 1 hónapos alapkiképzésen a lányoknak fele annyit nem kellett csinálniuk mint a fiúknak,ők henyéltek mi melóztunk.

Egyébként én igenis tartom azt a mondást hogy a nőnek a fakanál mellett a helye, fegyver a kezébe NEM való!!!!

Másrészről teljesen jelentéktelenek, komolytalanok intézkedni képtelenek, de 1-2 olyan beképzelt hogy azt hiszi magáról hogy ő az atyaúristen.

2012. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mokus_kanalas válasza:
Kezdjük ott h nem minden nő alkalmatlan rendőrnek!!!! Ez hülyeség a plázacicák..na azok alkalmatlanok!!!! Ismerek olyan Férfit aki olyan szinten selejt h ha egy nő bárhol megállná a helyét őt elkülönítenék h ne szaporodjon! .... Visszatérve a témához.. a nőknek szinte ugyanaz a követelmény ,csak néhány ponton kapnak könnyítést, Illetve nekik kevesebb pontot kell elérniük h megfeleljenek.
2013. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!