Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Meg találtam azt a fiatal...

Meg találtam azt a fiatal csajt az fb-n aki engem 2 éve kihallgattatott tanúként. És állandóan többször megkérdezte ugyanazt és 5 órán keresztül kínzott engem. Rámerjem írni fb-n a következőket?

Figyelt kérdés

Helló megismersz?, Jól érezted magad aznap te rhdt qva?, Mondtál rólam valami pofátlanságot amikor kimentél a főnöködhöz mit írj a jelentésbe?


Mindez 2 éve volt és a csaj már Németországba lakik.

És nagyon gyűlölöm, holott, alapjáraton kedves és csinos. Velem kicsit bunkó volt.


2012. szept. 23. 17:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Megláttam az fb-n és teljesen rosszul lettem. Dühkitörés kapott el, torkon szakadtából ordítottam, persze egy eldugott helyen ahol senki nem hall.
2012. szept. 23. 17:40
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt is tudom róla neki doktorija van és büntetőjogász.
2012. szept. 23. 17:44
 3/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan.Erre való az internet.De ugye választhatsz hogy szemet szemért,lenyeled,vagy megírod neki mit csinált és hogy tanuljon belőle mert nem tartod jó embernek a tette miatt.
2012. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Komplikato ***** válasza:

Ha a szemet-szemért elvet vallod tedd. Ha elgondolkozol rajta olyan akarsz lenni, mint ő, akkor ne tedd.


Minden esetre ha ő most ott él, akkor ő sem bírta elvisselni amit csinált vagy csinálnia kellett ITT.

2012. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Hát ez nagyon intellektuális üzenet...
2012. szept. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Megteheted amit akarsz, de erősen kétlem hogy jobb érzés lesz, hiszen akkor ugyanolyan szánalmas lennél mint amilyen ő volt.

Mellesleg: Írtad hogy a csaj büntetőjogász- Akkor ő a munkáját végezte, és ha neki az a munkája hogy keresztkérdéseket tegyen fel, ezzel is zavarba hozva a tanút, akkor mi rosszat tett végül is?? Hiszen nem hívhat meg kávézni a per alatt..

2012. szept. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem írd rá, mert ez segíteni fog helyreállítani a lelki békéd. A dühöt jobb kiadni.
2012. szept. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Napi ki tudja hány embert hallgat ki, két évvel ezelőtti eseményekre és rád is tutira emlékszik... :P Nagyon "bátor" dolog ráírni fb-n..

Bocsi, de kicsit vicces, hogy ez a legnagyobb problémád, hogy két éve mi történt, szerintem lépj túl rajta, felejtsd el...

2012. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát ez a levél amit írtál pédának inkább utal egy buta emberre. Ha írsz is neki akkor azt normálisan is meg lehet tenni. Szinte úriember módjárais szépen el lehet küldeni valakit a halál faszára úgy, hogy még ő érezze magát rosszul. Ennek ellenére én ne írnék neki. Ez a munkája....
2012. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Írj rá nyugodtan, neked jobb érzés lesz.
2012. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!