Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a barátnőm anyja feljelent...

Ha a barátnőm anyja feljelent zaklatásért vagy megrontásért akkor mire számíthatok? Mármint hogyan zajlik egy ilyen ügy? Alapból letartóztatnak vagy mi törénik?

Figyelt kérdés
A Barátnőm 13 én 18 vok és az anyja nem engedi h eggyütt legyünk persze eggyütt vagyunk a tudta nélkül de most kiderült és lehet h ez lesz...segítsetek légyszi!
2009. aug. 2. 18:33
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
74%
Megérdemled, hogy feljelentsen. Mégis, mi a túrót akarsz egy 13 éves gyerektől, te nagyon hülye?! Nincs elég idősebb lány?
2009. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:

Nincs mert nekem csak Ő kell és Neki is csak én kellek!


Amúgy köszi a biztatást! BUNKÓÓÓÓ!!!!!!!

2009. aug. 2. 18:43
 3/49 anonim ***** válasza:
68%
Ó, drágaságom, melyikünket fogják lecsukni megrontásért, téged vagy engem? Akkor ki is a bunkó?
2009. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

nem kell szemétkedni b@zdmeg!!!!!!!!!!!!!!!ne kérdeztelek!!!!!!


értelmes válaszokat várok!!!!!!!!!!!!!:@:@:@:@:@:@:@

2009. aug. 2. 18:51
 5/49 A kérdező kommentje:
bocsi nem kérdeztelek!
2009. aug. 2. 18:51
 6/49 anonim ***** válasza:
70%
remélem a legrosszabbra számíthatsz. Ha én lennék a lány anyja ki is herélnélek!
2009. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim válasza:
80%
mivel kiskorú megrontásának számít(én úgy tudom)semmi jóra ne számíts!szerintem le tartóztatnak.próbáld meg beszélni az anyjával és mond meg neki,hogy békén fogod hagyni a gyerekét(mert ő még az)!
2009. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
66%
Bűncselekményt követtél el, remélem feljelent az édesanyja. Kiskorú megrontása, és még pedofília is. Ez egy pár évecske lesz.
2009. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
47%

Szia!


Nem valószínű, hogy kiugranak a házadhoz a rendőrök, és reggelizés közben a csuklódra kattintják a bilincset. Tény, hogy bűncselekmény attól függetlenül, hogy beleegyezett-e a csaj, mert nem elég idős, de sztem simán le lehet tagadni.


A barátnőd anyja nyilván nem tud bizonyítékokat prezentálni, ha feljelent, (fotó aktus közben, ect.) és ezért 50% hogy nektek hisznek. Azért lenne jobb letagadni az egészet, mert bajod lehet belőle. Szerintem azt mindenki elhiszi a lánynak, és neked is, hogy szeretitek egymást, de nem feküdtetek le. Ellenőrizni nem lehet, hogy megtörtént-e az eset, mert a szűzhártya, mint tudjuk, sportolás, és egyéb ügyek közben is átszakadhat. Ha a lány, mint ugye sértett azt mondja, (bár nincs sok beleszólása, mivel nem nagykorú) hogy nem zaklattad, megint csökken a valószínűsége, hogy elítélnek.


Első válaszolónak: BUNKÓ vagy. Ha nekik ez jó, hát egészségükre. Nekem van 13 éves barátnőm, akinek több kapcsolata is volt már, és boldog volt bennük, nem bánt meg semmit, jól érezte magát. Nem kell mindenkit beskatulyázni az életkora miatt. Vannak, akik korán érnek, mások sokkal később. Ez a lány valószínűleg testileg, lelkileg alkalmas erre, attól még, hogy te nem láttál ilyet élőben, attól még létezik.


Remélem az agresszív anyukat nem teszi tönkre a kapcsolatotokat.

2009. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
92%

Büntető Törvénykönyvből idézek neked :

201. § (1) Aki tizennegyedik életévét be nem töltött személlyel közösül, valamint az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét meg nem haladott személlyel fajtalankodik, bűntettet követ el, és egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét be nem töltött személyt arra törekszik rábírni, hogy vele közösüljön vagy fajtalankodjék, bűntettet követ el és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(3) A büntetés két évtől nyolc évig, illetőleg egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés, ha az (1), illetőleg a (2) bekezdésben meghatározott bűncselekmény sértettje az elkövető hozzátartozója, avagy az elkövető nevelése, felügyelete, gondozása vagy gyógykezelése alatt áll.

2009. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!