Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségnél mindig tőrvény...

A rendőrségnél mindig tőrvény és igazság van, mindig törvényesen járnak el bármilyen ügyben?

Figyelt kérdés

Mert,ha igen én ezt megcáfolom.

Amikor fogdában voltam akkor alá kellett írni pár papírt a fogda befogadójában fogvatartás előtt és olyan is szerepelt,hogy én nemdohányzó zárkában kívánok lenni.

Nemdohányzó zárkába raktak és amikor hoztak zárkatársat a zárkába ahol voltam ő mindig azért kopogtatott az őrnek,hogy adják már be a cigijét,mert nagyon cigizhetnék,és az őr egyszer beadta neki és még tüzet is az őr adott a fogdatársamnak de nem mondta,hogy ez nem dohányzó fogda,hanem nyugodtan szívhatta a cigit a fogdatársam a nemdohányzó zárkában és senki nem szolt érte.Hol itt az igazság? Kérdem én.


A másik:

Aki elkövet egy kisebb ügyet ami szabálysértés,a tettenérés/kihallgatás után beviszik 72 órára fogdába aztán majd három nap múlva szabadonengedik és majd valamikor menni kell a bíróságra tárgyalásra. Viszont aki meg fenekén szúrja késsel az élettársát(súlyos testi sértés)azt meg be se viszik a fogdába,hanem kihallgatás után elengedik? Mert ilyet is hallottam már,be akarták vinni,de mégsem vitték be fogdára valami ok miatt,szóval nem vitték.

Száz szónak is egy a vége:Aki kis bűnt csinál:fogda 72 óra,aki nagyobb bűnt követ el még fogda se? Hogy van ez? Hol van az igazság a rendőrségen?

Szerintem nincs.

Igazság egyedül fent van...


Ja,és nem cigány voltam...



2012. okt. 14. 15:10
 1/7 bumbi02 ***** válasza:
Az egész írásodban engem leginkább az "húzott fel", hogy mi ez, hogy fogdában van nem dohányzó, meg dohányzó. Jó hogy nem válogathattok, hogy első vagy másodosztály, félpanziós vagy panziós ellátással....
2012. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az igazság elérése roppant egyszerű. Nem kell törvénytelenséget csinálni, nem kerülsz kapcsolatba a rendőrséggel, így nincs módjuk veled igazságtalanságot elkövetni. Nekem például eddig bejött.
2012. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ZETAS ***** válasza:

Ez a legnagyobb bajod ecsém?, hogy dohányzó v. nemdohányzó? :D


Kihallgatásom hallhatsz és ha egy idegbeteg zsernákokat fogsz ki tapasztalhatsz is bőven rendőri szabálytalanságot :)


Ne bűnözz! A bűn rossz! :D

2012. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az gondolom eszedbe sem jutott, hogy nem a rendőrök, hanem az ügyészek döntenek az őrizetről ugye?

Te előállítva voltál törvényes időn belül, mert 72 óra lehet maximum. Ne mással foglalkozz, hanem magaddal.

A dohányzásról meg inkább megtartanám a véleményem.

2012. okt. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ACAB !!!!!
2012. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
LOPAB!
2012. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és ezek az ostobák (mint a kérdező) köztünk élnek, szavazhatnak, jogaik vannak, szaporodnak. neeeeeeeeeeee
2012. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!