Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök mit tesznek, ha...

Rendőrök mit tesznek, ha senkit sincs miért megbüntetni?

Figyelt kérdés

- sebességet betartja

- műszaki, forgalmi rendben

- izzó, egészségügyi csomag megvan és zöld mellény

- biztonsági öv bekötve

- papírok szükséges okmányok rendben


És elő van írva nekik az elvárt bírságolások száma.


2012. okt. 18. 06:24
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha tényleg ilyenek lennének az emberek, akkor nem is lenne szükség rendőrökre, vagy sokkal kevesebbre lenne szükség, és akkor nem lenne "elvárt" bírság. De az emberek nem ilyenek. Sőt... Jól megbüntetik, mert tényleg gyorsan megy, öv nélkül, lopott autóval aminek még le is járt a műszakija, jogsi nélkül, részegen, és még neki áll feljebb, ha megbüntetik.
2012. okt. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Zsanett hamis vád miatt most várja az ítéletet, mivel bűncselekmény hiányában felmentették a rendőröket.


Mindig van olyan aki alkoholt fogyaszt, olyan aki vezetői engedély nélkül vezet, vagy lejárt a műszaki. Csak tudni kell hol keresni.

A 3. gondolatjelből pedig egyik sem kötelező.

2012. okt. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Ezt az autósikálást nem tudom honnan veszed. Zsanett priuszában viszont már ez a 4. alkalom, hogy valakit nemi erőszakkal vádol, és ez sem volt az RTL-en. Ezenkívül az ügyében szakértői bizonyítás volt, és megállapították, hogy Zsanett megerőszakolására nem lehetett idő, mivel a térfigyelő kamerák rögzítették a járőrautót és ha jól emlékszem másfél percet lehettek volna együtt, illetve semmilyen erőszakos behatolás nyoma nem volt felfedezhető.

Kedves okoskodó, ez nem jött be, úgyhogy a büntetett előéletű Zsanett megy a börtönbe valószínű.

2012. okt. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Az is érdekes, hogy ha jól emlékszem 4 különböző embertől származó spermát találtak a bugyiján. Csak egyik sem egyezett egyik rendőrével sem...
2012. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ajánlom figyelmedbe az utolsó mondatokat. Senki nem véd itt semmit, egyedül te gyűlölködsz, és megpróbálsz szembe menni az igazsággal.

2012. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Most komolyan a semmiért törölték a kommentemet?Mi rosszatt írtam?Na mindegy már megszoktam.Ez a gyengék fegyvere hogy jelentenek a moderátornak amikor igazam van


Könynen megtudnálak cáfolni,de nem vesztegetem az időmet feleslegesen kommenteléssel ha úgyis letörlik őket mert sírtok a moderátornak mint egy szánalmas kis gyerek.Gondolom a suliban is vertek titeket állandóan és nem győztetek árulkodni az anyucinak


Érdekes hogy engem senki sem tudott megcáfolni semmiben,ehelyett jelentettek a moderátornak :) Na ismét egy győzelem nekem,örülnétek ha fele annyit tudnátok mint én

2012. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!