Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Érdemes a rendőrségre menni?

Érdemes a rendőrségre menni?

Figyelt kérdés
8 hónapi együtt élés után...a párom cirkuszt csinált és elköltözött,úgy csinálta a cirkuszt,h meg is ütött...Előtte 2 hete már otthon volt az én házamban,mert elveszítette az állását. Az egyik szobában voltak a holmijai és mondta,h dobozba teszi őket és kiviszi a melléképületbe,mert kifesti a szobát. Ennek én naívan örültem. Aztán elköltözött tőlem,mert bolhát csinált az elefántból és direkt megcsinálta a cirkuszt,hogy elmehessen. Amikor pakolt a nagy teherautóba, dobozokat láttam, nem tűnt fel semmi...aztán néhány hét múlva jöttem csak rá szép lassan,h rengeteg dolog eltűnt a lakásból és a melléképületből is szinte minden,de mivel én oda nem járok ki,így nem vettem azt sem észre. A benti dolgokat is csak akkor ,mikor éppen szükségem lett volna arra a dologra,amit nem találtam. Idővel kiderűlt,h a nagyszüleim házában tárolt , keresztlányom gyerek dolgait, babakocsi, etetőszék,kiságy,ruhák,játékok,mind-mind elvitte...de ez még csak most derűlt ki. Én egyedűl élek ,szüleim nincsenek,szinte teljesen egyedűl vagyok. A kutyáim tartják bennem a lelket. Eddig el se akartam hinni,h ezt tette velem,mert 8 hónapig sikeresen eljátszotta,h mennyire szeret,stb. Még közös baba is született volna,de elment,így még ezzel is meg kellett bírkóznom,mert én nagyon szerettem volna. Feljelenteni nem merem,mert hiszen,azóta már túladott az ellopott dolgokon és ha lenne is még vmi,hogy bizonyítanám be,h az az enyém. Ma találtam rá a hírdetésre,amiben a keresztlányom babakocsiját hírdeti. Félek tőle,mert már megvert és elég agresszív tud lenni és szerintem bármire képes. A rendőrség egyáltalán tenne valamit az ügyben? vagy lehet,h bántalmazna engem utána? nem tudom,mit tegyek,de hát rengeteg mindent vitt el,ami a szüleimé volt, tőlük örököltem,emlékek,értéktárgyak,stb...anyukám mobilját is,ami tartlmazta élete utolsó fényképét a halálos ágyán,stb. Mit tegyek?
2012. okt. 25. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a település jegyzőjétől, hogy ilyen esetben mit érdemes tenni.
2012. okt. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
:(
2012. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha felhívod a rendőrséget, akkor ők elmagyarázzák, hogy mit kell tenni. Nem kell azonnal megijedni, a pánik csak ront a helyzeten.
2012. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem is hívd fel a rendőrséget, aztán elmondják mit kell tenni. és nagyon sajnálom, tényleg :(
2012. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendőrség, egyértelmű....
2012. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meggondolandó, hogy menj-e a rendőrségre. Ha egy ilyen normálatlan állat, akkor feltehető, hogy bosszút fog állni, ha megbukik. Neked kell mérlegelned, hogy megéri-e az ellopott holmi a békédet. Ám ha most úgy látod, hogy a feljelentés nélkül sem száll re rólad, és várható, hogy megint megver, vagy tovább lop tőled, akkor nincs mese, fel kell jelenteni. De ha ezzel végleg eltűnt az életedből, akkor hagyd az egészet.
2012. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!