Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit gondoltok hogy zárul le...

Mit gondoltok hogy zárul le Szita Bence gyilkossága?

Figyelt kérdés
Sajnálom ezt a kisfiút :(
2012. nov. 4. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Néhány életfogytigot kiosztanak.
2012. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Engem nem érdekel.
2012. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Életfogytig tartó börtönt fognak kapni mind a három, a mostohaanya a börtönben 10 éven belül öngyilkos lesz, ugyanis ki fogják csinálni.
2012. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
szerintem nem kap mindenki életfogytiglant csak az "anya" aki ahogy az előző is mondta öngyilkos lesz, bár én hosszú életet kívánok neki, hogy nap mint nap szembe kelljen néznie a tettével
2012. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
4 év múlva szabad lesz mind.
2012. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos nem kapnak tényleges életfogytiglant. Bár, ha kapnának 40 évet, úgy hogy nem harmadolják, negyedelik stb..., a nő akkor sem hiszem, hogy élve kikerülne. Végülis most 47 éves.
2012. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
76%

Egy biztos: mindhárman letöltendő börtönbüntetést fognak kapni.

Ami még biztos: a női börtönökben a nők elzárva gyermekeiktől fokozottabb anyai érzéseket éreznek, ezért a börtön hierarchia legalján vannak a gyermekbántalmazók. Így tutira szétszedik majd a nőt és kívánom, többet szenvedjen, mint Bence és hosszú életű legyen, hogy sokáig tartson a szenvedése.

Ha belegondolok, hogy egy 11 éves gyermeket 3 felnőtt halálra ver és késel... Mit érezhetett kiszolgáltatva a felnőtteknek ez a kisfiú, kihez fohászkodott védelemért azokban a percekben, amikor elvették az életét... BORZALOM!!!

Esti imáimban mindig kérem a jó Istent, hogy a gyermekeket védje meg éhinségtől, betegségtől, bajtól, de ilyet sosem gondoltam volna.

2012. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

A túróst..különcellája lesz majd a hölgynek,merthát mégiscsak az emberi jogok meg minden..


Inkább az bosszant,hogy még nagyon sokáig eszik-iszik az én pénzemen.

2012. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Én is sajnálom ezt a kisgyereket, mert nem volt joga meghalni. Én közelebbről is ismertem, bűn rossz volt, biztos kiütötte az elkövető agyát, se még is, sajnálom őt. Szerintem életfogytiglan kap a nő, és társai, de azért a nevelőinek is lehetett volna annyi odafigyelése... Mindenki valamelyest hibás.
2012. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A három elkövető nagyobb létbiztonságban fogja tengetni hátralevő értéktelen napjait,mint a magyar lakosság 75%-a.

Sokan irigykednek majd.

2012. nov. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!