Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van magassági megszabás a...

Van magassági megszabás a kommandósoknak?

Figyelt kérdés

Csak 175 centiméter vagyok ez okozhat problémát?

Vagy mondjuk katonaságnál , különleges osztagnál meg hasonlókba?


2009. aug. 27. 01:06
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Hát lehet túl magas vagy, és beraknak irodaimunkára csak ezért. De ha mákod van nem lesz gond
2009. aug. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
175 cm?Túl magas?Na ne vicceljünk.Ez még a stewardeseknél is a női határok között van pedig ott még aztis megmondják hogy pl 1 órára lakj a reptértől,utazás elött 12 órával nem kezelhették a fogadat és hasonlók.Ez szerintem jó magasság.Amúgy mennyi idős vagy?
2009. aug. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem túl magasnak gondoltam, hanem túl alacsonynak..

19

2009. aug. 27. 11:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségnél 165cm a követelmény férfiaknál. Ha kommandós akarsz lenni, akkor először a rendőri vizsgát kell letenned, aztán 2 év szolgálat.
2009. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
TESZ-nél szerintem hátrány ha magas vagy, mert épűlet harc a specialitásuk, és ott nem a legjobb ha 2M magas vagy.
2009. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra nem lehet alapozni hogy kommandós legyél. Van kommandó a rendőrségnél, büntetés-végrehajtásnál, vám- és pénzügyőrségnél, de erre nem lehet alapozni hogy na én kommandós leszek. Hiszen ott annyira speciális fizikai, pszichológiai és egészségügyi dolgokon kell megfelelni amire kevesen alkalmasak. Lehet hogy valaki alkalmas rendőr járőrnek, meg esetleg a készenlétibe is, de TESZ-nél meg nem fog kelleni mert egy pici dolog nem stimmel. Szóval erre nem lehet alapozni. Na meg ott folyamatos a vizsgálat. Lehet megvágod az ujjadat. Vagy megsérül a bokád mert rosszul lépsz. És máris alkalmatlan leszel a szolgálatra. Vagy esetleg családdal vagy és nincs annyi időd karban tartani a tested és gyengébb leszel ezért leszel alkalmatlan. Ezeken érdemes elgondolkodni.
2009. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Magasabb legyél, mint a géppisztoly...
2010. ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!