Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség szokott telefonon...

A rendőrség szokott telefonon értesíteni?

Figyelt kérdés
A minap felhívtak egy számról <ami az internet szerint hivatalos rendörségi> de fura ez az egész, mert nemtudok róla, hogy tenne ilyet a rendörség <arról nem is beszélve hogy olyasmi miatt hívtak amit el sem követtem..>
2013. jan. 11. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek, de azért biztos, ami biztos, utána járnék, hogy létezik-e olyan nevű rendőr, akárki, és hogy valóban kerestek-e téged, vagy valami telefonbetyár szórakozik. Az gondolom őket is érdekelné!
2013. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Felhívtam a szämot ahol egy férfivel beszéltem <eredetileg nő hívott> és ami után elmondtam a gondomat annyit közölt hogy ezt a számot rengetegen használják és majd felhív a hölgy és megtudom hogy míről van szó.. az még tovább bonyolítja a dolgokat hogy eredetíleg a báttyámat hívták és nála APÁMAT keresték, ezért megadta az én számomat de engem meg úgy hívtak mintha én tettem vna valamit.. egyetlen bajom hogy a szám bejegyezve van a rendörség hivatalos számai között. (elnézést ha hibásan írtam de eléggé feszült vagyok)
2013. jan. 11. 14:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, szokott.
2013. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szokott. A leggyorsabb és legpraktikusabb módja az értesítésnek és idézésnek, ami szóban (telefonon) is éppolyan érvényesnek minősül, mint az írásbeli (postán küldött). Bár a szóbeliségnek is megvan a maga hátránya.
2013. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ZETAS ***** válasza:

Igen. Anyámat is így hívták be tanúvallomást tenni.

Ha azt hiszed szórakozás, akkor kérd el a rendőrtől a hivatali számát/melléket és hívd vissza, hogy ő e az. (Én ezt tettem, mert én is azt hittem, hogy valaki szórakozik anyámmal és csak papír alapú beidézés létezik)

2013. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
természetesen szokott
2013. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szokott,engem egyszer úgy értesített és méghozzá mindig nyíltan és őszintén bemutatkoznak és nem rejtett számon.
2013. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De ezt "karika07" is tudja amint látod,mert ő pont rendőr.
2013. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy csinálják, hogy nem rejtett számon. Nálunk rejtett számról megy, bár nem tudom, hogy így van-e beállítva, vagy mi a túró, de tény, hogy sokan nem veszik fel a rejtett számokat.
2013. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És,ha ugye rejtett számról hívja a pácienst a rendőr,és nem veszik fel soha,hogy tudják elérni?
2013. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!