Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ki, miért és hogy rongált meg...

Ki, miért és hogy rongált meg 6 Combino villamost?

Figyelt kérdés

Ma jöttem haza a Széll Kálmán térről, de nem jártak a 4-6 villamosok, pótló busz volt. Mikor hazaértem, akkor hallottam, hogy 6 villamost megrongáltak (karcolás, graffitizés), ezért kivonták őket a forgalomból.


Tudom, hogy általában nagyravágyó tinik csinálnak ilyeneket, de azért az, hogy egyszerre 6-ot rongáltak meg, nem valami spontán akcióra utal. Ehhez már kellhetnek komoly előkészületek, szervezettség.


És az is furcsa, hogy hogy lehetett háborítatlanul és a lebukás veszélye nélkül 6 villamost tönkretenni. Arról nem szólnak a hírek, hogy menet közben vagy a kocsiszínben történt-e ez.


[link]



2013. jan. 26. 14:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Azistálát.Akkor még egyszer.Csak nehogy a fehér metró legyen a következő áldozat,mert nem akarok a kék ócskavasakkal járni.
2013. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyra vágyó tinik csinálják, ez szervezett,modell vasutakon is megtervezik kicsiben és aztán nagyban megvalósítják, és azt hiszik,hogy ez művészet.

Kijárnak Ausztriába is, meg ahová csak kedvük tartja ,lefotózzák a műveiket és büszkék magukra...de legalább komoly büntetést kapnak ha lebuknak,ha ez vigasztal valakit.

(Azt hiszem valaki öngyilkos is lett miután megtudta,hogy mennyit kap érte)

2013. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
2 Sajnos ez nem egy nagy játszótér.
2013. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Vigasztalna a büntetés, de én még sose hallottam, olyat, hogy valakit egy ilyen rongálásért komolyan megbüntettek. Arról nem is beszélve, hogy a több százmilliós kárt is rájuk kéne terhelni. (Egy villamos beszerzési ára 850 millió ft körül volt.)
2013. jan. 26. 15:26
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a legnagyobb gáz? Az, hogy biztos vannak akik látják, és le se szarják! Az ilyen tetveket, kollektívan kellene szarrá vernie a normális utazóközönségnek! Odamenni hozzájuk, és a saját festékszórójukkal a ruhájukat, arcukat összefújni. De ha ezt megtennénk, minket vinne el a rendőrség, és minket büntetnének meg.
2013. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az 5-össel teljesen egyetértek, bár most nem tudjuk, milyen körülmények között történt a rongálás. Furcsa, hogy erről ne szól a közlemény, se a hírek.
2013. jan. 26. 15:32
 7/17 anonim ***** válasza:
2013. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ó szegény meg nem értett művész! Öngyilkos lett, amiért bántották. Illetve miután egy csomó mindent egy csomószor tönkretett, majd lebukott, de semmit nem kapott, végül 4 kemény hónapra ítélték. Nahát!
2013. jan. 26. 15:38
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

Lehet lepontozni, de ha az ilyeneket megkérnénk a "firkálásra", akkor egész jó dolgokat lehene művelni az egyszínű dolgokkal...

[link]

(aki ebben nem látja a művészetet, az vak...)

2013. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Ilyetén formákban tényleg rongálás, de nagyon f.sza dolgokra lehetne használni az ilyeneket...
2013. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!