Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bolti lopás! Mi lehet a vége?

Bolti lopás! Mi lehet a vége?

Figyelt kérdés
Nem régen berúgtam kicsit, elmentem egy boltba vásárolni egy csipszet. Álltama sorba kifizettem aztán az eladó hölgy arra kért hogy fáradjak vele hátra. Nem volt nálam semmi de utánam hozott pár tábla csokit. Bizonyítani se tudták hogy én bármit is csináltam, kihivták rendőrséget de mivel ittal állapotba voltam, ezért nem hittek nekem . Aláírtam a papírokat hogy nem ismerem el a büncselekményt. Ma jött a levél. Mit várhat rám?

2013. febr. 6. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem ismered el akkor 1 állítás 1 tagadás....

Ha nincs felvétel pl vagy valami akkor nincs rád bizonyítva.

:-)

2013. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha szabálysértési értékhatár /50.000 Ft/ alatt van akkor csak arra kell figyelned, hogy a neked az ügyben küldött leveleket ne te vedd át főleg ha értesítős /amit alá kell írnod/ az adott naptól számítva 6 hónapig azaz elévülésig.
2013. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

18/F nincs semmi büntetett előlélet.

Ma hozta a postás, de nem voltam itthon szóval csak ez a megbízó levél hogy átvehetem a postán. Ha nem veszem át azért nem büntetnek meg?

2013. febr. 6. 14:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Az új rendelet szerint a második sikertelen kézbesítés esetén IS kézbesítettnek veszik a levelet.
2013. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. febr. 6. 14:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt a boltban kamera? Bár ha ilyennel bepróbálkoztak gondolom nem.
2013. febr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az eladó hölgyet fenyegesd meg becsületsértéssel vagy mivel szokták....

Ha ártatlan vagy ne hagyd magad.

Én egy olcsó ügyvédet is fogadnék.

2013. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 doboszoli ***** válasza:

Hiszek neked kérdező, de...

Milyen oka lehetett az eladónak, hogy megvádoljon minden ok nélkül?

Kicsit nem sántít a történet??

2013. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tudni kell még hogy sokan választják erre felénk ezt a lopásos "szakmát". minden napos abba a boltba. Én meg csut részeg voltam.
2013. febr. 6. 15:47
 10/10 anonim válasza:
Azzal kapásból védekezhetsz, hogy kihasználták az ittas állapotodat bár ez bíróság kérdése, hogy elfogadják-e? A helyszínre kiérkező rendőrök megszondáztattak jegyzőkönyvezve azt?
2013. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!