Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Meddig hosszabbíthatgatják a...

Meddig hosszabbíthatgatják a nyomozást?

Figyelt kérdés

Garázdaság miatt nyomoznak. Nem minősített, csak hangoskodás volt egy furcsa hajnalon. Elismertem, megbántam, bűntetlen előéletű vagyok. Ám folyamatosan hosszabbítgatják a nyomozást, az úgynevezett sértett ugyanis folyamatosan feljelentget más dolgok miatt, de eddig még más miatt engem nem hallgattak ki.


Jó ez nekem, hogy hosszabítják, vagy nem? 13 hónapja tart, és még április elejéig meg van hosszabbítva.


Miért hosszabbítjáj?


Nagyon unom már.


L22



2013. febr. 7. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű az a baj, hogy ha hangoskodás volt, akkor mások is benne voltak, Te kb. normális emberként kerültél bele, de ha a többi hangoskodó garázdának esetleg vannak más ügyei is, teszem azt kábítószer, (vagy korábbi garázdaságok, stb.) azt nagyon alaposan ki kell vizsgálni, pl. szakértői laboratóriumi vizsgálatok, stb. Az ő esetükben ezt azért kell egy eljárásban vizsgálni, mert méltatlan lenne, ha kapnak hangoskodásért x évet, és füvezésért y évet, ez túl sok, ilyenkor a kettőt összevonják, és halmazati büntetést szabnak ki, ami kevesebb, mint a garázdaság + kábszerezés összege. Ha Téged zavar az eljárás elhúzódása, kérheted az ügyed elkülönítését, de erre kapsz egy végzést, ami ellen nincs fellebbezés. Jobb szeretik ezeket az ügyeket együtt vizsgálni.
2013. febr. 8. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ZETAS ***** válasza:

Ha vádat is emelnek ellened az első dolgod legyen, hogy kérelmezed a bűnügyi költségek megfizetésének elengedését!


Ügyvéded van már?

Miért nincs? :)

2013. febr. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!