Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök istenek? Sosem...

A rendőrök istenek? Sosem tévedhetnek és nem lehet köztük rossz ember?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 10:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Hülye a kérdésed is, meg valószinület te is.
2009. szept. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Hülye a kérdésed is, meg valószinüleg te is.
2009. szept. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
ebből még nem tudtam meg, hogy mit gondolsz a rendőrök tökéletességéről...de gondolom akkor szerinted is így van, ahogy leírtam és azért tartod hülyének a kérdést...
2009. szept. 7. 11:12
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Én meg egyetértek az első válaszadóval és a másodikkal is .

Le lehet pontozni.

2009. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
A rendőrök nem istenek,hanem emberek.És közöttük is lehet olyan ,aki rossz,vagy téved.Tévedni pedig emberi dolog.Te sem vagy sem Isten,sem tökéletes!
2009. szept. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam, azért az emberek többsége érti a keserű iróniát...de úgy látszik tévedtem...akkor elmagyarázom...kérdésem ironikus...természetesen tudom, hogy a rendőr is ember és nem tökéletes, ahogy én sem vagyok az, és egyetlen ember sem az...DE a kérdést azért tettem fel, mert vannak olyanok, akik szerint egy rendőr sosem hibázhat és sosem lehet rossz szándékú...szerettem volna értelmes válaszokat kapni arról, hogy ki hogyan vélekedik erről... nem tudom, miért nem lehet értelmesen válaszolni....egyesek cska azért járnak ide, hogy minden kérdésbe beleköpjenek, de semmi értelmeset nem mondanak sosem...
2009. szept. 7. 12:36
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

Nem.



Mellesleg ha értelmes választ szeretnél, ahhoz értelmes kérdést kell feltenni. Ha kommentben le tudod írni, hogy mit szeretnél, akkor ez a kérdésben miért nem ment?

2009. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
mert hosszú lett volna és épp ideges voltam, mikor írtam...de úgy gondoltm, az iróniát értik a válaszolók...
2009. szept. 7. 13:08
 9/17 anonim ***** válasza:

Először én is felháborodtam a kérdésen, de azért a komment alapján bízom benne, hogy értelemes meg lehet veled vitatni a dolgot.



De engedd meg, hogy a kérdésedre kérdéssel válaszoljak. Az adóellenőrök istenek? Ők sosem tévednek? Dehogynem. Így nincs tévedhetetlen rendőr sem. Csupán azért hoztam fel az adóellenőröket, mert ők úgyszint nem kedvelt emberek ebben az országban és úgyszint törvényeket kell betartatniuk és első kézből tudom, hogy náluk sokkal több a piszkos kezű ember, mint a rendőrségen.


És kinek, mit jelent, az, hogy rossz? Azért nem rossz, mert betartatja az amúgy itt-ott sántító és néha bizony polgárpukkasztó törvényeket. Azért viszont igen, ha a munkaidejét nem a törvények betartatására fordítja.


Sajnos vannak rendőri túlkapások (szerencsére a bizonyos 3 évvel ezelőtti balhé után egyre kevesebb) és ezt kellene visszaszorítani valahogy. És ahogy előttem is írták, a rendőrök is csak emberek, csak az a baj, hogy túl nagy nyilvánosságot kapnak. Annak a rendőrnek is lehet rossz napja, mint bárki másnak, lehet az ember morcosabb és mogorvább, pláne, ha sokkal több órát kell dolgoznia, mint a megengedett és még ki sem fizetik. Ugyan ki ne lenne morcos ilyenért. És csúnya emberi tulajdonság, amitől kevés ember mentes, hogy ilyenkor másokon vezeti a feszültséget.

2009. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Azt hittem,valami konkrét ügy kapcsán kérdezed.Így önmagában tényleg hülye kérdés,ami hülye válaszokat szül.

Amúgy a rendőrök nem tökéletesek,valamint a kőfaragók és a balett-táncosok sem.

2009. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!