Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hány éves korig lehetek...

Hány éves korig lehetek rendőr? Van valamilyen szabály, hogy mondjuk 30 éves kor felett nem lehet rendőrnek jelentkezni?

Figyelt kérdés

Van egy diplomám, eddig a pénzügyi szektorban dolgoztam és képeztem magam, de most elvesztettem az állásom és elkezdtem egy ilyen gondolattal kacérkodni, mert a nagyapám is rendőr volt, az egyik dédapám pedig csendőr.


Fizikailag testhez álló lenne és hobbi szinten mindig is érdekeltek a fegyverek, a fegyvertartás, a rendvédelem, de ennyire konkrétan még soha.


26/F


2013. márc. 2. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelen helyzetben ha jól tudom akkor 36 év a legfelső korhatár ameddig jelentezhet valaki rendőrnek.A te 26 éveddel még a fizikai felvételin az 1es korcsoportba tartoznál még.
2013. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Felejtsd el.

Az egész rendőrség korrupt.

Nincsenek megfizetve a rendőrök és az se biztos,hogy lesz ott munkád.Hiába végzed el a rendőrképzőt mindenhol telt ház van.A dolgozó magyar nép ellen kivezénylik az összes rendőrt,de ha magyarokat vernek vagy ha szükség volna rájuk akkor nem jönnek.Hidd el nem éri meg oda menni.Engem is nagyon érdekel ez a dolog,de nem leszek a kormány idomított birkája.Várok pár évet amíg változik a politikai helyzet és majd elmegyek akkor rendőrnek ha már ezek mind a rács mögött lesznek.


Ne érts félre.Nem vagyok jobbikos vagy hungarista.Csak egyszerű fiatal akinek letörölték a csipát a szeméről.

2013. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Munkája mindenképp lesz ha elvégzi,tény hogy van min változtatni, mint minden munkahelyen de aki jelentkezik az vállalja ezt a hivatást az összes előnyével és hátrányával együtt.Sok rendőr szerel le mostanában ha jól hallottam,de ennek ellenére mindig túljelentkezés van a rendészeti szakközépben.
2013. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 2-es! Ahányszor olyan párt van kormányon, aki épp nem tetszik a kis lelkivilágodnak, akkor leszerelsz és kormányváltáskor meg vissza? Na ezt nevezem én elhivatottságnak.... Inkább ne legyél rendőr soha, mert látom nem érted a lényeget.
2013. márc. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!