Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vajon mi történt ezzel a...

Vajon mi történt ezzel a családdal?

Figyelt kérdés

Itt van két cikk egy eltűnt családról:


[link]


[link]


Ugyan én nem találtam semmit sem az interneten, de van velük kapcsolatban valami fejlemény? Mi történhetett velük?



2013. márc. 30. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem eltűntek.
2013. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem a cigányok megölték őket és elásták valahol a testeket...
2013. márc. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 Nyilvánvaló, hogy eltűntek, hiszen ismeretlen a tartózkodási helyük.


#2 Mi dolguk lett volna ezeknek az embereknek a cigányokkal?

2013. márc. 30. 18:05
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Ki tudja , azok hobbiból meg szórakozásból ölnek embereket.
2013. márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Erre akkor is kicsi az esély. Ha valóban cigányok tették volna, akkor a másik kocsit is nagy valószínűséggel elvitték volna.
2013. márc. 30. 18:10
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Külföldre mentek szerintem.
2013. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
A cikket elolvasva szerintem az utolsó hsz-nak lehet igaza.
2013. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
A telefon kicseng,de nem veszi fel senki...Na már most egy telefon azért egyszer csak lemerül,nem??Ez a telefon úgy fest nem akar lemerülni,mivel valaki tölti.Egyszerű a magyarázat,leléptek valahová a tartozások elöl,amit a büdös életbe nem tudtak volna visszafizetni.Egyébként igazuk van.
2013. márc. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Egyébként igazuk van."


Ja, vegyél fel egy rakás kölcsönt az ismerőseidtől, akik megbíznak benned, és lépj le. Még ha a banktól vett fel volna devizahitelt (bár arról is azt gondolom, hogy tudnia kellet mit ír alá). Akkor esetleg azt mondanám, hogy jól tette.

2013. márc. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, hogy manapság már külföldön sem lehet eltűnni csakúgy. Állítólag már ott is keresik őket. Ezt is butaságnak tartom, hogy nem mérik be azt a telefont, hiszen a banknak nyilvánvalóan szándékában áll a felvett kölcsön után mennie. A szerződésszegés pedig bűncselekménynek minősül. Bár ezt is irreálisnak tartom, hogy ha valaki külföldre akarna szökni, miért vinné magával a régi telefonszámát, hiszen sejthetné, hogy ez alapján megtalálhatják.


Sajnos sok esetben van ilyen, hogy emberek ellopnak/kölcsönkérnek/sikkasztanak milliókat/milliárdokat aztán irány Új-Zéland (erre az országra nem vonatkozik a kiadatási egyezmény).

2013. márc. 31. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!