Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök! Valaki meg tudná...

Rendőrök! Valaki meg tudná nekem mondani, pontosan mikor és pontosan hol lesz a karos forgalomirányítási verseny országos döntője?

Figyelt kérdés
Eddig hiába érdeklődtem mindenfelé, senki sem tudta megmondani, de azt csak remélni tudom, hogy nem azért, mert rossz néven veszik az érdeklődést. (Tényleg nem tolakodni akarok, csak érdekel, okulásképpen szeretném megnézni.)
2013. ápr. 22. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a videókból is könnyen lehet tanulni, érdemes ezeket megnézned:

[link]


http://www.youtube.com/watch?v=eAnFS3D7rN8

2013. ápr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez az oldal és a videó már megvolt.

Épp nemrég gördültem bele egy olyan helyzetbe, hogy rendőrök irányították a forgalmat -- és nekem ott és akkor kellett rádöbbennem, hogy nem is ismerem a közlekedési rendőri jelzéseket *pirul süllyed süllyed*. Olyan triviális dolog, mégse gondoltam rá eddig sose. Hogy még ezt se tudom.

De eddig még nem volt rá alkalmam, hogy élőben is levizsgázhassam a videón látottakból.

Meg egyáltalán, szimplán és egyszerűen: érdekel. Mert még sose láttam ilyet. Remélem, nem baj.

2013. ápr. 22. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Érthető.

Baleset helyszínén történnek érdekes dolgok. Mutatod neki tenyérrel a megállj jelzést, visszaint és behajt a kereszteződésbe. A legutóbbi mutatvány majdnem baleset lett a baleset helyszínén.

Süllyedt az ülésbe rendesen.

2013. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval?
2013. ápr. 22. 13:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Talán bizony szolgálati titok, hogy mindenkit hiába kérdezek?
2013. ápr. 23. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem szolgálati titok, hanem nem tudjuk.

A megyei döntők után fogják szerintem eldönteni, hogy mikor lesz az országos. De ez nem akkora jelentőségű dolog, hogy Bucsekfalvapusztán minden rendőr tudja az időpontot.

2013. ápr. 24. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jól van na, nem bántásként akartam mondani, tudom, hogy "nem ország dolga" ez, csak némileg kedvem szegte, hogy a jóindulatú érdeklődésre sincs válasz.
2013. ápr. 24. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!