Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezzel az asthma félével...

Ezzel az asthma félével felvesznek a rendészeti szakközépiskolába?

Figyelt kérdés
Amikor kijön rajtam az allergia mindig vele együtt elkezdek köhögni és ez nem olyan asthma hogy majdnem megfulladok(jó nem fulladnak csak ez a szó jutott az eszembe) mint általában az ashtmások hanem nem olyan vészes köhögök este párat aztán reggel is de napközben nem annyira szoktam de ez is csak tavasszal(ilyenkor van az allergia korszak) az év más időpontjában nem.Szóval nem olyan vészes és megszeretném tudni hogy ezzel felvesznek-e rendészetire?

2013. ápr. 30. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendőr nem lehetsz.
2013. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja és elfelejtettem hogy nem használok olyan pipát(amit beszoktak fújni az ashtmások) és nem szoktam eljárni az orvoshoz az asthmám miatt.... szóval egyáltalán nem foglalkozunk vele ja és megnéztam az orvosi papíromat és nem tüntetik fel csak allergiaként
2013. ápr. 30. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Hááát, ezt igazából egy orvosnak kellene megmondania, de kétlem hogy evvel lehetsz rendőr. Odáig avval nem is lenne probléma hogy csak köhögsz egy párat, de minden bizonnyal egy nagyobb távú futásnál ez elég komoly hátrányt jelentene. Illetve a könnygáz/gázspray és hasonlók belélegzésénél is komolyra fordulhat a probléma.
2013. máj. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Futni tudok a mezei futóversenyeken eddig minden évben dobogós lettem és általában nem szoktam semmilyen szertől fuldokolni bár könnygázt még nem fújtak a szemembe
2013. máj. 1. 13:42
 5/5 lőrinc3 válasza:
Elmultam 26 éves folyamatban lévő büncselekményem van lehetek e még rendőr őszinte válaszokat adjatok .
2013. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!