Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha börtönőr szeretnék lennei...

Akos0915 kérdése:

Ha börtönőr szeretnék lennei Nyíregyházán, a helyi BV intézetben, mit kell tennem, hogy oda bekerülhessek?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem, még börtönőr tanfolyamot nem végeztem, most tervezném.

Az lenne a kérdésem, hogy mi ennek a menete, hogy kezdjem el a jelentkezést ????

Lehetőleg részletes, megbízható választ szeretnék!!!


2013. máj. 8. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Apám évekig BV-s volt Tökölön.Ha este hazajön megkérdezem tőle,hogy mi a menete,de azóta sokat változott.Jó 20 éve volt BV-s.Am szerintem az a legbiztosabb,ha odamész és megkérdezel valakit erről.Gondolom segítőkészek.
2013. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Beszéltem faterral.

Azt mondta,hogy mikkor őrvolt BV-s akkor ott kellett jelentkezni náluk.Volt egy kb 10 napos oktatás ahol tesztelték pszichológiailag meg fizikailag. Lerakott egy fegyvertartásit és kész.Gondolom ez mamár jó sok pénz és 2x ennyi idő.

2013. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!