Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 20 ezer Hufra büntettek meg...

20 ezer Hufra büntettek meg múlt hónap végén a mélyen tisztelt rendör úr kb 1 hete jött 1 levél hogy fizessem be a csekket. Ha nem fizetem be mitörténik és kb mikor?

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 21:34
 1/8 tetro ***** válasza:
közmunka
2013. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Szépen kamatozgat, ne aggódj, lesz az még 100 ezer is ha nem fizetsz.

Gondolom ártatlanul sétáltál az utcán ez nem tetszett 20 misiért a rend őrének...

2013. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Semmi.F. the police!
2013. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
végül is igen ártatlanul sétálgattam az utcán az út testen mivel négykézláb lehet mászni a járdán olyan fasza gallyak lógnak be a járdán...
2013. máj. 27. 21:58
 5/8 sni ***** válasza:

A rendőrségi bírság nem kamatozik!!

vagy befizeted, vagy adók módjára behajtják, vagy elzárásra változtatják!

2013. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Most írtam pár napja egy kérdésre választ, ami ugyan az mint nálad.

30 napod van befizetni, ezt követően 3 napod, hogy közmunkára jelentkezz. Ha ezeket elmulasztod, akkor adók módjára megpróbálják behajtani, amennyiben sikertelen ez is, akkor elővezetnek, és elzárásra módosítják.

Ha még belefér a 33 napba a közmunkára jelentkezés, akkor 4 napot kell dolgoznod, napi 6 órában.

Ha leszarsz mindent, akkor majd egyszer csenget a rendőr akár hajnalban is, összekapod 2 perc alatt a cuccaidat, és irány a BV. Nem kellemes dolog.

2013. máj. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20 e nem kevés. gondolom ártatlan voltál
2013. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mintmár ahogy irtam igen ártatlan voltam mivel a járda járhatatlan a belógó gallyak miatt nem volt kedvem lehajolni vagy gugolva menni ezért az úton mentem és emiatt 20 E lett a vége
2013. jún. 10. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!