Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ennyire rossz lenne a készenlé...

Ennyire rossz lenne a készenléti rendőrség? (lent)

Figyelt kérdés
Mindenfelől hallom h így rossz-úgy rossz,így szívatnak-úgy szívatnak,rengeteg munka,veszélyes,idegölő stb...akkor miért van mégis olyan sok készenléti rendőr?Miért jelentkeztek most is rengetegen?Ennyire rossz lenne???
2013. aug. 10. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Ennyire.
2013. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Vagy én vagyok ilyen mákos fajzat, vagy túlságosan jó a neveltetésem, vagy nem tudom, de kövezzetek meg, nekem még olyan negatív-szivatós rendőrös történetem nincs. Jó, büntettek már gyorsajtásért, teljesen jogosan, nem is szivatós helyen. Igazoltattak sokszor, jórészt autóval, úgy is, hogy nem volt minden rendben, EÜ csomag kb 15 éves volt, még az újkori, nem büntettek meg érte (pedig mennyi barom osztotta meg facebookon...). Sosem szivattak még, de hozzáteszem, hogy nem "miajókedvesanyukádvan"-nal szállok ki az autóból ilyenkor. És nem is az, hogy "jó helyen" lakok, nem is az, hogy "olyan autóval járok" (most egy 11 éves Fordom van), a bőröm színe sem "olyan", másokat a környéken büntettek már apróságok miatt. Úgy érzem a rendőr is csak ember, és nem mindegy, hogy te hogyan viselkedsz vele. Az is lehet, hogy amit te normálisnak vélsz, azt ő nem, és innentől már jön a "direkt szopat" szöveg.
2013. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ZETAS ***** válasza:
95%

18-20 éves sportos fiatal vagy. Tanulni nincs sok kedved, vagy nem is vesznek fel főiskolára/egyetemre.

Most szßrakodhatsz OKJ baromságokkal, vagy közmunkával. Készenléti rendőrként szinte azonnal munkába állhatsz, a fizetésed tárgyhóban megkapod és a túlórákat is kifizetik.

Biztos rossz, mert dolgozni igazából senki se szeret, inkább sütkéreznél a strandon, vagy fociznál, de a rendőrség szinte az egyetlen járható út azoknak a fiataloknak, akiknek nem jött be az élet, de egy kis pénzt akarnak keresni.

Amúgy minden munkahelyen szívatnak. Ha mérnök vagy, vagy kamionsofőr, vagy pék, akkor is tudnak szívatni.

2013. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ZETAS ***** válasza:
A kérdező inkább arra gondolt, hogy KR-est szívatják a melóhelyen, mint, hogy fordítva.
2013. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha azt vesszük ez egy biztos munkalehetőség. Ha jó fizikumú az ember akkor miért ne jelentkezzen?

Oké hogy a rendőröket is szívatják, és hogy nekik kell ügyelniük a rendre plusz minden sza..r miatt elszámolni, jelentéseket írni, ez is benne van, ide idegrendszer is kell. Néha nem csodálom hogy egyes rendőrök miért olyanok amilyenek.

Bár sok rendes rendőr van, hogy megállítanak valakit akár ellenőrzés akár csak papírátnézés céljából nekik ez dolguk hogy minden rendben legyen. Oké hogy minek ellenőrizzék az EÜ csomagot mert sokan ettől voltak kiakadva, jó én is de én ezért mentem el gyorsan venni egyet mert enyém sem volt rendben és ezt jogosnak is tartom mert tényleg ha adódik valami gond akkor legyen kéznél egy teljesen felszerelt és nem lejárt szavatosságú láda. Plusz a tűzoltó készülékért is szóltak egy időben de belátták hogy baromság mert egy idő után csak használhatatlan lesz és pénzkidobás, örülök hogy ezért már nem szólnak, enyémnek is már régóta kampec, múltkor próbáltam ki éppen és semmi szufla nem volt benne, és azért kidobni 3-4 ezer forintot hogy időnként kidobjam mert úgysem használom, pedig lehet hogy egyszer épp jól jön.

Eddig engem sem szívattak meg, normálisan álltam a dolgokhoz, leállították kérték az okmányokat, oda adtam megnézték a rendszerbe, minden rendben volt, megnézték az EÜ. ládámat meg az elakadás jelzőmet, és mehettem a dolgomra utána. Egyszer állítottak meg gyorshajtásért, akkor sem álltam neki balhézni, megkérdezte hogy szerintem miért állítottak meg, akkor azt mondtam hogy fogalmam sincs mert ilyenkor tényleg azt kell mondani mert lehetséges hogy a rendőr nem is figyelte hogy ki mennyivel megy csak rutinból állította meg és így veszik rá egyes sofőröket hogy szólja el magát. Persze akkor valóban gyorsan mentem 6 km/h-val elismertem hogy figyelmetlen voltam, stb... Helyszíni bírság megvolt és mehettem tovább a dolgomra, ennyi.

2013. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Panaca válasza:
Csak annak rossz aki kislány és most vált le az anyai hosszú csöcsről. Nem stresszesebb mint gyárban robotolni 12 órát 70 ezerért. Kezdőként ha van egy erős hónapod ( bevetés túlóra stb) simán hazaviszed a 200-250-et. Szóval összegezve. Igen stresszes de cserébe a családnak meg van mindene.
2013. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!