Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit Kaphatok érte? Többi lent .

Zolika217336 kérdése:

Mit Kaphatok érte? Többi lent .

Figyelt kérdés

Augusztus 20.-án bevittek a rendőrök vér és vizeletvételre mert megfogtak ittas vezetés miatt (0.86mg/l) volt a szondán mikor megfújtam. (Ezekért tudom hogy mit kapok/kaphatok !)

2. A lényeg ami érdekel Kb. augusztus 3.-án egy füves cigibe beleszívtam 2 slukkot ( csak meg szédültem tőle 1 percre kb.) a két dátum között eltelt 16-17 nap ki fog mutatni valamit a vizelet ???

Előtte még soha nem füveztem vagy is egyszer vagy 8 éve de ugye az már kiszállt' a zsírszövetből....

(Olvasgattam neten hogy 2-3 hét alatt nem mutatható ki ha csak 1 szer szív az ember és sok folyadékot iszik naponta, én hétköznap megitta a 3-4 liter vizet , hétvégente ez lecsökkent 1,5 literre az alkohol miatt.)

Szóval mire számíthatok a 2 slukkért gondolom nem zárnak dutyiba érte mert az durva lenne ( sztem felfüggesztett, vagy ha azt mondom hogy valaki adta de már nem tudom ki és nem is tudtam h füves cigi és eldobtam utána ... ?mert én erre gondoltam)

Aki járt már hasonló cipőben leginkább arra lennék kíváncsi! de meghallgatok mindent !! Köszönöm a válaszokat !



#rendőr #cigaretta #vér #ittas #slukk #086 #mg/l #dutyiba
2013. aug. 24. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fog kimutatni lószart sem. Füves cigi két slukkja már 10-12 óra után is nehezen mutatható ki.
2013. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Előtte még soha nem füveztem vagy is egyszer vagy 8 éve de ugye az már kiszállt' a zsírszövetből....

(Olvasgattam neten hogy 2-3 hét alatt nem mutatható ki ha csak 1 szer szív az ember és sok folyadékot iszik naponta,"


Rosszul olvasgattál. Leírom a bomlási értékeket:


Egyszeri fogyasztás teljes cigi 2-3 nap

Heti egyszeri fogyasztás 1-2 hét

Naponta fogyasztás 30 nap

2013. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
max elvonó
2013. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!