Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez igaz? Vagy szóbeszéd?

Ez igaz? Vagy szóbeszéd?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tényleg beszigorodott a szerzői jog annyira,hogy már a film és zene letöltése saját célra sem engedéjezett?
2013. aug. 25. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Az engedéjezésről szó sincs. Inkább az engedélyezésről van némi vita.
2013. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal Magyarországon nem piszkálják a mezei felhasználókat, csak a nagyokat(torrentoldalak üzemeltetői, rendszeres feltöltők). Tölthetsz le, seedelhetsz vissza, csak sajátot ne tölts fel
2013. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaz.
2013. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amit én hallotam az,hogy ha a gépeden vagy telefonon zene/film van már az is büntetendő. Mert ugyebár saját részre eddig szabadott. Kivétel volt a szoftver.
2013. aug. 25. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt hallottam, hogy sok oldalt beszüntetnek. Ma is találkoztam egy általam renszeresen látogatott oldalal ami megszünt. :( Persze nem magától, hanem azokról az oldalakról van szó, ami a politikai renszer ellen szól, (Magyar, és világviszonylatban). Másrészt azokat az oldalakat fogják beszüntetni, ahol a lélek éítésével hasznos információkra ad választ. Így sok ezotériás blog is megszünésre kerül, ahol értelmes témáról van szó. Erre már sok oldalra kirakják a figyelmeztetés, ami veszélyben van, hogy tudjuk, nem saját akaratól szünteti meg.

Ismerek olyan oldalt, akit renszeresen beszüntetnek, erre más néven újra elkezdi, de ezt is beszüntetik... Már elege van az egészből. Pedig csak úgy írja le a polítikai helyzetet ahogyan ő látja, és nem úgy ahogyan a hírek manipulál minket.

2013. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha így is van, nem fogja a rendőrség mind az 5 millió torrentezőt ellenőrizi, erre nincs lehetősége. Ha lefoglalják a gépedet valamilyen okból és ilyesmit találnak rajta az ciki!

2013. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Itt nem a torrentről van szó már ha ez igaz. Tegyük fel felszál egy hatósági illető a buszra vagy vonatra. Ott tapasztalat szerint minden fiatal zenét halgat. Ha ez így igaz ahogy hallotam ott minden egyes telefont és mp3 lejátszót lefoglalhatna. Nagy baromság amit írtam de ha igaz még ez is megeshet.
2013. aug. 25. 16:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Az életben nem fogják az átlag embert ilyen dolgokért cseszegetni, ennyi erővel eddig is lefoglalhattak volna minden egyes otthoni gépet is.
2013. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!