Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tehetek a vevőm ellen feljelen...

Tehetek a vevőm ellen feljelentést?

Figyelt kérdés

Facebookon van egy csoport , adás-vétel. megbeszéltünk egy adás vételt, bizalommal voltam felé és ugy küldtem el, hogy megkapja és utána fizet. Megkapta, de közölte, hogy nem jó rá, mire mondta, hogy akkor visszaküldené. Persze ez idáig oké is. Vártam/várom a terméket már 3. hete . Közben beszéltünk és sokszor nem olvassa el a leveleimet vagy nem ir miután elolvasta. Multhéten irta hétfőn, hogy szerdára megkell kapnom, persze nem kaptam meg. Kértem a küldemény azonositot, de azt se irta meg, erre Vasárnap irtam neki, hogy meguntam és felfogom jelenteni. Persze erre irt, leirta egy küldemény azonositot. És állitja hogy pedig ő feladta.. Nos tegnap azaz Hétfőn bementem a postára és az azonosito amit megadott nem létezik. Megirtam neki és közölte hogy ez nem lehet mindjárt megnézni hogy nem e irta el. Ez volt reggel 8 kor, nos azóta is várom, hogy megnézze nem e irta el, de közben irtam neki, hogy Ez egy 2 perces tevékenység és meguntam a további várakozást. Ezt elolvasta és nem reagált. Az egész beszélgetés elvan mentve, illetve az én feladovevényem is megvan amin feladtam neki és bizonyiték a postán, hogy át is vette. Feljelenthetem ?


Igen , tudom, hogy nem kellett volna megbizni, de én becsületes ember vagyok és feltételeztem róla is mivel egy normálisnak tűnő anyuka volt..


2013. okt. 15. 20:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Az imént néztem meg.09.25-én adtam fel a csomagot, pont 20 napja. Szerintem ez már a lopás kategória nem ?
2013. okt. 15. 20:42
 2/2 anonim ***** válasza:

naív vagy, tanulópénz.


irány a közjegyző (asszem) és fizetési meghagyást kérj. Ha minden jól megy, akkor azonnal behajtásra kerül az ügy.

2013. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!