Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit csináljak? Telefontanú?

Mit csináljak? Telefontanú?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Az.
2013. okt. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Basszus, nem ment el az egész. Akkor: van pár cigány aki rendszeresen belém köt, pénzt követel. Mit tegyek? Azért nem akarok személyesen feljelenteni, mert nem akarok tárgyalásra járni. Egyik ismerősömet meg meg is verték, de ő nem akar feljelentést tenni. Ezt is bejelenthetem?
2013. okt. 30. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Be, de emmit sem fog érni, fel kell jelenteni őket, de nem fog sok mindent maga után hozni bizonyíték hiányában.

Bocs, de vagy költözz el vagy bérelj fel egy skienhead bandát... Ha nagyon jó az ügyvédet akkor mehet a feljelentés, persze...

2013. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
eléggé ismerik a rendőrök őket errefelé, mert már többször engedték ki őket előzetesből. Elvileg majd lesz is tárgyalásuk, csak nem tudom mikor
2013. okt. 30. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
néftelen levé, sok hejesírásivaa
2013. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hol látsz helyesírási hibát nagyokos?
2013. okt. 30. 21:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Én meg nyerni akarok a lottón, de szelvénnyel nem akarok bajlódni...


Mégis mit hiszel, majd telefonálásodra kimegy a TEK és kapják egyből a letöltendőt?

2013. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!