Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Be vittek egy verekedes miatt...

Be vittek egy verekedes miatt a rendorsegre, elmeletileg csoportos garazdasag lessz vad, de az igazsag az hogy csak ketten verekedtunk ossze, a tobbiek csak szet akartak szedni minket. Nem volt meg semilyen hasonlo ugyem, mire szamithatok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 01:50
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha csak ketten verekedtetek volna össze az nem csoportos. Gondolom ti Kolompárék beleálltatok 5-en 1-be, az megvédte magát, aztán rámentetek mindannyian, majd rátok hívták a rendőrt. Utána kitalálod hogy még ő volt a hibás!

Ha így volt remélem rádrohad a műanyag lakat is.

2013. nov. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Egy ismerösöm hasonló eseten esett át, csak ő leverte a 4 kolompárt, persze jöttek a rokonok. Meg még a rendőrőket is kihívták.

Ott is hasonlóval vádolják a 4 kolmpárt. Nem ti vagytok azok?


Úgy emlékszem a csoportos garázdaság valahol 5 évtől kezdődik, de, hogy az új büntető törvénykönyv mennyire szigorította ezt, nem tudom.

2013. nov. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem volt meg semilyen hasonlo ugyem, mire szamithatok?

Most majd lesz!

2013. nov. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Katona vagyok. Egykollégám egyszer összeverekedett egy hegyomlás civillel, munkaidön túl. Én közzéjük álltam. A végeredmény: Mi mindenképpen kaptunk volna mert katonák vagyunk. Ezért a civilt tanuként szolították be mert három főnél már garázdaság bűncselekménye valósul meg, 2 főnél csak vétség. Én kaptam fél év próbaidőt + 90 ezer ft pénzbüntetést, de ez több mint tíz éve volt.


Szóval sok sikert.

2013. nov. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Remélem lecsuknak!
2013. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak, hogy el oszlassam a kodod a jo indulatu, emberek agyaban, "Kolomparrol" szo sincs egyik oldalt sem! Azoknak akik nem a kerdesre akarnak valaszolni, csak a " Jo Indulat szol Belolluk" Hasonlo szepeket kivanok, mint ok nekem! HA nem ismerjuk a tenyeket, ne alkossunk velemenyt, ezt tukrozi, a mi kis hazank mentalitasat...
2013. nov. 17. 15:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Termeszetesen, az ertelmes hozza szoloknak Koszonom a valaszokat.
2013. nov. 17. 15:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!