Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan tudnék a megyei bevetés...

Hogyan tudnék a megyei bevetés/Készenléti Rendőrséghez bekerülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Korábban dolgoztam rendőrként, majd leszereltem közös megegyezéssel 2 és féléve. Januártól pedig újra felszerelek járőrként városi rendőrkapitányságra. Kérdésem, hogy ha a megyei bevetési csoporthoz, vagy a Készenléti Rendőrséghez akarnék a jövőben "átmenni", akkor annak mi a menete, milyen feltételeknek kell megfelelni, illetve melyikhez érdemesebb menni pénz/munka szempontjából?


(Jó fizikumú, sportos férfi vagyok ((26 éves)), fegyelmi nem volt ellenem eddig soha és remélem nem is lesz)


2013. nov. 28. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzetben vagy mert a Kr parancsnok úgy vélekedik hogy aki egyszer ott hagyta a céget azt nem veszi vissza. Lehet hogy kerülethez vagy vidékre visszamész,de a Kr-be kicsi az esély bekerülni így:S
2013. nov. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A KR-ről már korábban is hallottam ezt, úgyhogy valószínű van benne valami, de azért egy próbát mindenképp megér majd a jövőben, azzal nem veszítek semmit
2013. nov. 29. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!