Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elvégeztem a vagyonőrit....

Elvégeztem a vagyonőrit. Megkaptam a bizonyítványt. Mit kell kiváltanom és hol?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy kell az erkölcsi és,hogy azt a postán kell igényelni.De van még valami amit a rendőrségen kell intéznem.Az mi és ott mit fognak kérni?Mennyit kell majd fizetnem?

2013. dec. 3. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem erkölcsi bizonyítvány kell kérni, hanem egy nyilatkozatot, az elektronikus levéltárból. A postán elég csak egy sárga csíkos borítékot kérned. Ez azt hiszem 70Ft.

Ebben lesz majd egy 3200Ft-os csekk és egy papír amit ki kell töltened. Ezt majd ajánlottan kell feladnod.


Ezen kívül kell még a bizonyítványról egy közjegyző által hitelesített fénymásolat, az 1500Ft körül van.


Ha megérkezett a bizonyítvány akkor a fénymásolattal be kell menni a rendőrségre, ahol ki kel töltened egy nyilatkozatot és kapsz majd egy csekket, ami ha jól emlékszem 7500Ft. Ezt be kell szintén vinned a rendőrségre.


Az árak lehet, hogy változtak tavalyihoz képest.

2013. dec. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérek egy sárga borítékot.Abban alapból benne van ez a csekk?
2013. dec. 4. 00:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen
2013. dec. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!