Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezzel miért nem foglalkozik a...

Ezzel miért nem foglalkozik a rendőrség?

Figyelt kérdés

A minap olvastam egy cikket, mely szerint az utcákon a nők kiknek alvó gyermek van a kezükben, a gyermek azért alszik, mert ki van ütve, droggal, alkohollal, hogy minél nagyobb sajnálatot keltsenek az emberekben. ( a cikket a végéhez csatolom) Engem nagyon felháborított, és eltudom képzelni, hogy ilyen dolog áll a háttérben, és mérhetetlenül sajnálom ezeket a gyermekeket, védtelen kis lelkek, akik azt sem tudják mi történik körülöttük, ki vannak használva, nem kapják meg az esélyt az életre, és itt nem a luxusról beszélek, hanem egy szerető boldog családról. Szívem szerint tennék valamit, akár kikapnám a nő kezéből a gyermeket, hogy ezzel megóvjam őt is és életet biztosítsak, adjak neki. De! Mihez kezdhetnék, hisz bekéne jelentenem a rendőrségnek, akik gyerekrablónak, betegnek gondolnának, ha elmesélném mi inspirált erre, kiröhögnének, és senki se foglalkozna se velem, se a gyermekkel, gyermekekkel, arra persze mindnek van ideje, hogy az útakon a gyorshajtást figyeljék, mert az olyan fontos, bezsebelni, pár tíz ezer forintot, de az, hogy embertársaink, jobban mondva gyermekek halnak meg körülöttünk, mert nem nyitjuk ki a szemünket, vagy csak szemet hunyunk felette, normális, nyílván ők is egy felsőbb ember parancsainak tesznek eleget, de tapasztalataim szerint, minden rendőr maga a főnök, néhányan gusztustalan módon beszélnek velünk, nem adják meg a kellő tiszteletet, míg mi igen, javarészt kötelességből! De ezzel senki sem foglalkozik, sem mi emberek, mert nem fogunk össze, sem a rendőrök, mert fontosabb a pénz, a pénz!


[link]


2013. dec. 5. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért ne foglalkozna??? Azért mert nem látod azt nap mint nap az utcán, hogy a rendőrök gyerekeket vizsgálnának?

Ez csak hallomás amit leírsz. Ha tudsz konkrétumot telefonálj névtelenül a rendőröknek és teszik a dolgukat.


Én meg azt hallottam, hogy sokan gyalog terjesztik a drogot!


Most furcsálljam, hogy reggelente miért nem lepi el az utcákat a rendőrök serege, állítsanak mindenkit falhoz öreget és fiatalt is és nézzék át a zsebüket!?!?


Gyengék a törvények, csak úgy nem vihetnek el egy orvoshoz egy gyereket az utcáról mert alszik. Gondolj bele, hogy egy hétköznapi anyuka kezéből kikapják a gyereket. Vagy mégis hogyan különböztessék meg, hogy kinek csak alszik vagy drogozott a gyereke?? Külső alapján?

2013. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vigyen el minden babakocsiban alvó gyereket a rendőr, és ne mérjen sebességet. Nem tudtam mi hiányzott a mai napomból...

Csak úgy mellékesen a gyermek nevelésével kapcsolatos témák nem a gyermekvédelmisek hatásköre szerinted?

2013. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Te is úgy okoskodsz, hogy el sem olvasod a mellékelt cikket! Szerinted a maffia még mindig a gyámügy hatásköre?
2013. dec. 5. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt te írtad nem a cikk, és nem én.
2013. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, kár, hogy nem magyar a.cikk, éa az állítólagos történet nem kishazánkban történt.

Facebook pletyka, vagy igaz vagy nem.

De ha ennyire izgat a románcigány hajléktalanok sorsa, a koldusmaffia, keress meg, leviszlek körbenézni 1-2 pesti aluljáróba, nézheted ahogy intézledek velük.


Baromságot ne írj, ne állíts...

2013. dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!