Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tegyek? Nembírom tovább.

Mit tegyek? Nembírom tovább.

Figyelt kérdés

Anyukámnak volt egy alkoholista élettársa, testvérem apja. Az alkoholtól zeljesen zavart, össze-vissza beszél, gyógyszerre iszik és bevallotta, hogy hangokat hall. Másfél éve folyamatosan zaklat, pár hónapja egész nap telefonàl. De nem óránként, ahogy leteszi újratárcsáz, hívja a vezetékest, anyukám mobilját, az én mobilom, az ismerőseinket, a gyerekeit, a munkahelyüket, a rokonaink... Ha nem vesszük fel idejön, berúgja a kaput és a bejárati ajtón kopogtat. Csengőnk már nincs, kiszereltettük mert rákönyökölt és hajnalban órákig nyomta. Munkahelye nincs, egész nap itt van, tegnap éjszaka az ablakunkat ütötte. Elegem van, nem tehetek semmit, gimnazista vagyok, tanulnom kéne de nemtudok, ma szinte egész nap a rendőrséggel kellett beszélni mert nem ment el...

Nem tehetek semmit? Közös ismerőseink azt mondták, hogy képes rá, hogy megkéseljen vagy lelőjön minket. A testvérem 9 éves, depressziós és éjszaka bevizel, folyamatosan sír, elbújik az ágy alá. Én eddig bírtam...

15 éves lány


2013. dec. 15. 20:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
54%
Ès a rendörség mit mond gondolom azt h mig bűncselekmény nem történt addig nem tudnak segiteni.
2013. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Végtelen egyszerű, távoltartást kell kezdeményeznie az anyukának és ennyi.


Ha azt megszegi azután viszik is általában őrizetbe.

2013. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Ès a rendörség mit mond gondolom azt h mig bűncselekmény nem történt addig nem tudnak segiteni."


Éppen így van. Amíg nincs komoly eset, addig HIVATALBÓL nem lépnek. Miért is lépnének.


Nektek kell kezdeményezni. Ilyen pl a zaklatásra a feljelentés vagy a távoltartás. Ezt kérni kell, nem hajtja végre a rendőr hivatalból, mert nem kell.

2013. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Pontosan ezt mondták, ráadásul még joga is van idejönni, mert a testvérem apja.

A távoltartást én is felhoztam, de azt mondták egy hulla részeg embert, aki nincs is tudatánál nem fog érdekelni egy papír.

2013. dec. 15. 20:50
 5/11 anonim ***** válasza:
család segítő szolgálatod keresd meg neten, remélhetőleg van kirendeltségük abban a városban ahol laktok
2013. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm megpróbálom.
2013. dec. 15. 20:54
 7/11 anonim válasza:
Inkâbb kellene neki egy pàr jó kèpü verö legény az majd elintézné a sorsât.de egyébkènt a csalâdsegitökre èn is gondoltam
2013. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"de azt mondták egy hulla részeg embert, aki nincs is tudatánál nem fog érdekelni egy papír."


De te ezzel ne foglalkozz, majd ha megszegi majd kijózanodik a fogdán, mert be kell vinniük.


De ne a rendőrségtől kérjétek a távoltartást, hanem a bíróságtól, mert ők hosszabb időre adják, meg sokkal hatásosabb.

2013. dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
polgárőrök nincsenek ott ahol laktok? az ő segítségüket is lehetne kérni HA vannak ott =/
2013. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Távoltartás a bíróságtól és kész...
2013. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!