Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mire számíthatnak azok akik a...

Mire számíthatnak azok akik a Nemzeti Közszolgálati Egyetem vám-és jövedékigazgatási képzést végzik el?

Figyelt kérdés
Hova kerülnek beosztásra? Mennyit kell dolgozni? Mennyi a fizetés?
2014. jan. 5. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Közmunkára

Napi 8 órát

49 ezer forint

2014. jan. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A NAV-hoz kerülnek, és ha jól tudom, kb nettó 200.000 ft a kezdőfizetés.
2014. jan. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyenruhás leszel és piacokon raziázol, autókat állítotok meg és kutattok át stb. Átképeztetheted magad pénzügyi nyomozónak is, vagy jelentkezhetsz a Merkúrba, ez a NAV kommandós egysége.


Beosztás: Ha 4-es átlagnál jobbal végzed el a sulit, akkor főhadnagy, ha rosszabbal, akkor hadnagy leszel.


Fizetés: Olyan nettó 160ezer forint, de ehez jön még a kafetéria, veszélyességi pótlék, tiszti pótlék, ha nyomozó vagy, akkor nyomozói pótlék, ha bevetésen részt veszel, bevetési pótlék, stb. Nyelvvizsgánként 22 ezer forint nettóval nő a fizetésed, ami azt jelenti hogy angol, német középfokú nyelvizsgával +44 ezer nettó


Mennyit kell dolgozni? napi 8 órát, de ez változik, ha raziáztok és letelik a 8 óra nem mehetsz haza. Ha hajnalban, karácsonykor, szülinapodon stb csörög a telefon, hogy be kell menni, be kell menni nincs mese


Ez nem munka, hanem hivatás, csak az bírja aki elhivatott és szereti csinálni. A nav jobb mint a rendőrség, modernebb fegyverek, ruhák, autók stb.


Ami nagy előnyt jelent, ahogy kijössz az egyetemről 100% hogy lesz munkád,a munkatársak olyanok mint egy nagy család, összetartanak stb.


Mindent összefoglalva, ha nem akarsz meggazdagodni, megelégszel azzal, ha tisztességesen megélsz, vonz az izgalmas munka, kibírod, hogy bármikor behívhatank melózni, szeretnél e gy jó közösségben dolgozni, kibírod, hogy a főnökeid lehet hogy egy idióták, meg lehet hogy sokszor meg van kötve a kezed, de azt kell tenned amit mondanak, ha hülyeség is és akarsz egy biztos munkahelyet 22-24 évesen, akkor hajrá.

2014. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A 200 ezres fizetés szerintem egyáltalán nem kevés. Viszont mondják, hogy egy rendőr az gatyában is rendőr, tehát civilben is intézkedési kötelezettsége van. Ez a NAV-osokra mennyire igaz? Ha látok valakit aki csempészett cigit árul, de civilben vagyok, viszont muszáj értesítenem az egységet?
2014. jan. 5. 11:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen az igazolványban benne van, hogy intézkedésre köteles, bár civilben nem nagyon szoktak navosok odamenni intézkedni, mert a végén megverik őket. Gondolom beszólsz telefonon és mész tovább, a központ meg kiküld valakit.


Ha hülyeséget írtam elnézést, nem vagyok Nav-os, csak pénzügyi nyomozó akartam lenni egy időben és eléggé utána olvastam a dolgoknak, meg anyumtól is kérdeztem pár dolgot, ő ott könyvelő, de kiderült hogy van egy betegségem, ami miatt nem lehetek az. Mindegy, szoftvermérnök leszek, az se rossz

2014. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És csak levelezőn indul ez a szak?
2014. jan. 6. 17:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nappalin is.
2014. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!